PJM - tłumacz języka migowego

Wydział Chemii UwB zaprasza na wykłady z kryminalistyki dr. Waldemara Krawczyka

Waldemar Krawczyk

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu w Białymstoku prof. Joanna Karpińska oraz Polskie Towarzystwo Chemiczne Oddział Białostocki zapraszają na cykl wykładów dr. Waldemara Krawczyka z Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, związanych z kryminalistyką.

Pierwszy wykład pt. „Geneza przestępczości zorganizowanej w Polsce” odbędzie się w poniedziałek, 20 maja, w auli 2044 Wydziału Chemii UwB przy ul. Ciołkowskiego 1K. Początek o godz. 11.30.

Kolejne wystąpienie pt. „Zorganizowana przestępczość narkotykowa w Polsce” „Udział polskich grup przestępczych w strukturach międzynarodowych” odbędzie się 27 maja, także w auli 2044 Wydziału Chemii UwB. Wykład rozpocznie się o godz. 11.30.

Spotkania są otwarte dla studentów i pracowników uczelni zainteresowanych tematyką.

Prelegent - dr Waldemar Krawczyk - był dyrektorem Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w latach 2013-2016.

zaproszenie_na_wyklad.doc 559.50KB [ .doc ]
Zaproszenie na wykład

logotypy UE

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.