Biuro Karier rusza w miasto:)

Sztuka tworzenia CV – bezpłatne konsultacje w Centroom

Jakie CV powinno być, każdy wie. Otóż nie! Nic bardziej mylnego, co potwierdzają specjaliści ds. rekrutacji i doradcy zawodowi. Z powodu tego błędnego przekonania, a tym samym zmniejszonych szans na wymarzoną pracę, Centroom przy współpracy z Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają chętnych na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące tworzenia CV. Tworzenia - bo to bywa prawdziwa sztuka, której tajniki należy zgłębić, aby mistrzowsko zaprezentować się jako idealny pracownik w miejscu, na którym Wam zależy. Konsultacje adresowane są m.in. do studentów, absolwentów, a także przyszłych studentów i każdego, kto chce zwiększych swoje szanse na rynku pracy.
Podczas spotkania z przyjemnej przestrzeni naszego biura coworkingowego, Marcelina Wojno – doradca zawodowy z Biura Karier UwB odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości oraz wskaże, na co zwracać szczególną uwagę. Pracodawcy coraz częściej proszą o przesłanie KREATYWNEGO CV. Cóż to takiego i dlaczego warto się o takie postarać – o tym także będziecie mieli szansę dowiedzieć się 14 marca w godz. 11.00-13.00 tu w Centroom przy Sienkiewicza 9.

Preferowana telefoniczna rezerwacja czasu na spotkanie pod nr tel. 533 553 204.