WYDZIAŁY

CODE4SCHENKER vol.2 - Rekrutacja

Code4Schenker jest wydarzeniem przeznaczonym dla osób, które znają podstawy programowania w języku java i chciałyby dołączyć do zespołu czołowych programistów w branży logistycznej. W dniach 8 i 9 grudnia br. w głównej siedzibie STC odbędzie się 24 godzinny maraton programowania podczas którego 30-stu uczestników pod okiem mentorów z branży będzie przygotowywać rozwiązania odpowiadające na wyzwania współczesnej logistyki 4.0. i walczyc o nagrody o łącznej wartości 15 000 PLN oraz posadę w zespole Programistów.

 

STC jest jednym z liderów na międzynarodowym rynku rozwiązań IT. Jesteśmy niezwykle cenieni przez naszych partnerów biznesowych. Na Polskim rynku istniejemy od sierpnia ubiegłego roku i w tak krótkim czasie udało nam się zbudować centrum kompetencji z ponad setką ekspertów z dziedziny informatyki.

 

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu, będziemy zaszczyceni jeśli zamieszczą Państwo załączone materiały na stronie Biura Karier. Dla najelpszych poza cennymi nagrodami przygotowaliśmy oferty współpracy w ramach zatrudnienia w Naszej firmie.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/497882590705816/?notif_t=adalert_adgroup_approved&notif_id=1538984224279317

Oraz : https://www.dbschenker.com/global/code4schenker