WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Franczyza Banku

Jesteśmy ogólnopolskim serwisem internetowym, koncentrującym się na branży finansowej. Zapraszamy do odwiedzin zarówno osoby, które dopiero szukają pomysłu na biznes, jak i przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność finansową jako pośrednicy kredytowi, właściciele placówek partnerskich banków, agenci ubezpieczeniowi czy doradcy mobilni. W serwisie www.franczyzabanku.pl publikujemy wiadomości z rynku finansowego, artykuły dotyczące branży finansowej, wywiady z przedstawicielami instytucji finansowych, a także praktyczne porady dotyczące własnej firmy.

Serwis jest przeznaczony również dla osób, które są zainteresowane pracą na etacie w branży finansowej. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi portalami pracy w Polsce, posiadamy ogłoszenia o pracę z całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki ofert pracy lub usługi JobAlert, polegającej na systematycznych powiadomieniach z aktualnymi ofertami z regionu, którym jest zainteresowany Kandydat. Możliwość zapisania się do bezpłatnej usługi pod linkiem: https://franczyzabanku.pl/powiadomienia-oferty-pracy

W przypadku zapisania się Kandydata do usługi JobAlert, bezpłatnie udostępniamy poradnik w postaci ebooka pt. „Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt…”

Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w serwisie,

Życzymy udanej lektury,

Zespół Serwisu FranczyzaBanku.pl