WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Konkursy EY dla studentów

Rusza kolejna edycja konkursów, które pozwalają zdobyć poszukiwane na rynku pracy doświadczenie w formie, którą można łatwo połączyć ze studiami.

 

·         EYe on Tax to konkurs skierowany dla studentów zainteresowanych prawem lub ekonomią. Pozwala wcielić się w Doradcę Podatkowego EY i lepiej poznać, jak podatki wpływają na funkcjonowanie firm.

·         EY Financial Challenger to wyzwanie dla zainteresowanych światem corporate finance – wielkich transakcji, fuzji i przejęć.

 

Oba konkursy prowadzone są w ciekawej, fabularyzowanej formie. Przez kilkanaście edycji udało nam się stworzyć wierną symulację wyzwań, z którymi na co dzień mierzymy się w EY.

 

Gwarantujemy uczestnikom dostęp do wiedzy, możliwość poznania branży doradczej od kuchni, a także cenny punkt w CV. Dodatkowo, dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody - nawet 30 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Amazon Kindle, vouchery na szkolenia, ale przede możliwość rozpoczęcia kariery w największej firmie doradczej w Polsce.

 

W tym roku bardzo liczymy na dużą liczbę zespołów z Uniwersytetu w Białymstoku.

Rejestracja zespołów do 20 listopada.

 

 

 

Więcej informacji o konkursach:

 

www.eykonkursy.pl

www.eyfc.pl

www.eyeontax.pl

oraz na www.fb.com/ey.kariera