WYDZIAŁY

Erasmus Student Network zaprasza - rekrutacja trwa do 21 października

Erasmus Student Network Uniwersytet w Białymstoku w październiku rekrutuje nowych członków. Jeśli: Chcesz dowiedzieć się czym jest ESN? Widzisz siebie jako członka międzynarodowej społeczności? Chcesz podszkolić języki obce? Poznać ciekawych ludzi i zagłębić się w światowe kultury? Chcesz poznać studentów z wymiany, ale nie wiesz jak?
Jeśli choć na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, Erasmus Student Network Uniwersytet w Białymstoku zaprasza! 

ESN zapewnia, że:
- Twoje życie studenckie nabierze kolorów;
- techniki negocjacji i efektywnej pracy w grupie będziesz miał w jednym paluszku;
- zdobędziesz doświadczenie w zakresie HR, PR, FR;
- będziesz miał szansę na realizację ogólnopolskich projektów;
- jeśli jesteś grafikiem, będziesz mógł wzbogacić swoje portfolio zrealizowanymi pomysłami na plakaty, ulotki i inne materiały promocyjne sekcji;
- poznasz wielu ciekawych ludzi z Polski i Europy;
- nauczysz się organizować czas i dowiesz się, jak można przyjemnie studiować

Rekrutacja trwa do 21 października.

Formularz rekrutacyjny:https://docs.google.com/a/esn.pl/forms/d/1J__j4Mrg8Y8Z2Uezq_AA1cBbbnu72zRh3dwOmxredVk/edit?usp=forms_home&ths=true

Strona internetowa: http://uwb.esn.pl/
Fanpage : https://www.facebook.com/ESNUwB
e-mail: hr.uwb@esn.pl

Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza Programu Erasmus+. Hasło „Students helping Students" jest mottem organizacji. Działalność ESN prowadzona jest na trzech szczeblach: lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Zacznij od Białegostoku by następnie podbijać Polskę i Europę.