WYDZIAŁY

Warsztaty dla uczniów "Z fizyką w przyszłość". Wybierz: druk 3D, roboty, gry komputerowe czy...

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w drugiej edycji warsztatów "Z fizyką w przyszłość”. Pięć bloków tematycznych dotyczących zajęć z programowania robotów, drukowania 3D i modelowania trójwymiarowego, klasycznych doświadczeń fizycznych, eksperymentów wspomaganych komputerowo, oraz programowania grafiki i gier komputerowych - do wyboru przez uczestników! Zapisy ruszyły dziś, 13 lutego, potrwają do 26 lutego. 

Uczestnicy sami zdecydują, który temat zajęć najbadziej ich interesuje i który wybiorą – mogą wybrać jeden, ale mogą też kilka. Zajęcia będą odbywać się w marcu i kwietniu, w dni powszednie w godzinach popołudniowych (po 16-tej) na terenie kampusu UwB, w salach Wydziału Fizyki. 

Rejestracja trwa w terminie 13-26 luty 2017 r. i wymaga wypełnienia formularza internetowego, dostępnego na stronie: http://physics.uwb.edu.pl/wf/przyszlosc/ 
Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką, w tym także uczestników pierwszej edycji – mają oni możliwość wyboru innych zajęć.

Warsztaty “Z fizyką w przyszłość” finansowane są w ramach umowy: 836/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.