Operations Management Trainees Jeronimo Martins

O PROGRAMIE

Każdego roku zapraszamy do udziału w programie Operations Management Trainees kilkunastu najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski. Ten prestiżowy program pozwala im rozpocząć i z powodzeniem kontynuować karierę w naszej firmie, która jest obecnie największym prywatnym pracodawcą w Polsce i liderem branży retail. W ciągu roku, w trakcie szkoleń i projektów realizowanych w międzynarodowych zespołach, uczestnicy zyskują kompetencje, które w przyszłości umożliwią im objęcie funkcji menedżerskich. Zdecydowana większość uczestników zostaje z nami na lata.

Najważniejsze korzyści, jakie oferujemy w ramach programu:

• praca z najlepszymi menedżerami pomagającymi odkrywać mocne strony i rozwijać talenty młodych ludzi,
  • szybka i szczegółowo zaplanowana ścieżka rozwoju menedżerskiego,
  • unikalna wiedza o biznesie – branży retail – i zarządzaniu zespołem,
  • cenne doświadczenie zawodowe i udział w międzynarodowych projektach,
  • kontakty z wartościowymi i ciekawymi ludźmi z Polski, Portugalii i Kolumbii,
  • praca w jednym z 3 obszarów – sprzedaży, logistyce lub zarządzaniu łańcuchem dostaw,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • kilkutygodniowe szkolenie w Portugalii – kraju, z którego wywodzi się nasza firma.

REKRUTACJA DO PROGRAMU

Rekrutacja rozpoczyna się dziś, 15.01.2019 r., i potrwa do 24.03.2019 r. Aby złożyć aplikację, należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej jeronimomartins.com albo karierawjm.pl.

W poprzednim roku tą drogą na program aplikowało prawie 2000 osób. https://www.jeronimomartins.com/en/careers/apply-now/jobs/view/124&?utm_campaign=omt-2019-pl&utm_source=universities

WSPARCIE W PROMOCJI PROGRAMU

Chcemy dotrzeć z informacją o programie do studentów najlepszych uczelni w Polsce. W ramach promocji programu przygotowaliśmy plakaty i ulotki, które chcielibyśmy rozwiesić na uczelni i rozdać studentom Państwa uczelni. Bylibyśmy wdzięczni za Państwa wsparcie w tym zakresie. Jednocześnie już dzisiaj przesyłamy w załączniku wersje cyfrowe materiałów oraz dokument Q&A z najważniejszymi informacjami na temat Operations Management Trainees i zachęcamy do rozesłania ich kanałami uczelnianymi do studentów.

KOLEJNE PROGRAMY DLA STUDENTÓW

W następnych miesiącach uruchomimy inne programy Jerónimo Martins dla studentów: Student Internship i Campus Ambassador. Będziemy Państwa informować o starcie rekrutacji – podeślemy również materiały promocyjne. Liczymy na współpracę, która będzie korzystna dla obu stron – a przede wszystkim dla studentów.