Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa Strona główna / Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa
Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa
adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok
e-mail: pati@uwb.edu.pl
www: www.pati.uwb.edu.pl

Koordynator:
dr Tomasz Wiśniewski

Wsparcie merytoryczne i organizacyjne:
mgr Katarzyna Dziedzik

Wsparcie techniczne:
mgr Emilian Aksiucik

Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa to pomysł Parlamentu Studentów Uniwersytetu w Białymstoku zgłoszony do projektów obywatelskich Województwa Podlaskiego w 2013 roku. W głosowaniu mieszkańców regionu zdobył najwięcej – prawie 5 tys. głosów. Dzięki temu został dofinansowany przez Samorząd Województwa Podlaskiego.

Główny cel PATI to promocja akademickości regionu podlaskiego. Nasza telewizja jest miejscem na prezentację ciekawych studenckich inicjatyw, ważnych naukowych wydarzeń, osiągnięć studentów i pracowników podlaskich uczelni. Chcemy pokazywać czym żyje środowisko akademickie, jaki jest jego wkład w życie społeczne, kulturalne czy sportowe Podlaskiego.

PATI to telewizja robiona głównie przez studentów. Nasz zespół tworzą osoby na co dzień studiujące w kilku podlaskich uczelniach. W tym gronie są zarówno amatorzy, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w dziennikarstwie telewizyjnym i realizacji materiałów filmowych, jak i ludzie ze sporym doświadczeniem, mający na koncie własne filmowe projekty. Wszystkich łączy chęć zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania pasji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby przygotowywać filmowe materiały z życia swojej uczelni i i prezentować je na kanale PATI.

Ogladaj nas na:

Rekrutacja 2014/2015