WYDZIAŁY

Pliki do pobrania:
15S 2018

Oferta pracy z Biura Karier UwB nr 16s/2018

PSDiK zaprasza do złożenia oferty na stanowisko

Opis stanowiska: Koordynator Projektów EFS

-Nadzór nad realizacją projektów
-Przygotowywanie umów, dokumentacji, raportów, do rozliczania projektów
-Monitoring realizacji wskaźników i płatności
-Współpraca z zesp. projektu, podmiotami zewnętrzny
-Weryfikacja zgodności wydatkowania środków zgodnie z zasadami
-Opis dokumentów finansowych
-Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów EFS
Oczekiwania:
-Wykszt. Wyższe-ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość
-Doświadczenie w realizacji projektów z UE w ramach EFS min.2 lata
-Min.1 pozytywnie rozpatrzony projekt
-Komunikatywność
Oferujemy:
Umowę o pracę, umowę zlecenie w zależności preferencji
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Stanowisko: Asystent Koordynatora Projektów EFS

  • realizacja projektów
    •przygotowywanie dokumentów do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, SL2014),
    •monitoring realizacji wskaźników i płatności,
    •współpraca z zesp. projektowym, podmiotami zewnętrznymi, nadzorowanie projektów,
    •weryfikacja zgodności i wydatkowania środków
    •przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów EFS.
    •wykszt. wyższe: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość.
    •doświadczenie w realizacji projektów
    •znajomość aktualnych zasad
    •komunikatywność i samodzielność,
    Oferujemy:
    •atrakcyjną pracę w stabilnej instytucji,
    •umowę o pracę lub umowę zlecenie
    •wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

ADRES DO PRACODAWCY UDOSTĘPNIA BIURO KARIER UwB