WYDZIAŁY

NASZE USŁUGI DLA PRACODAWCÓW - WSPÓŁPRACA NA BANK!

Jednym z warunków sukcesu przedsiębiorstwa, jest odpowiednia kadra przygotowana do działania w środowisku międzynarodowym, pracująca w warunkach ostrej konkurencji. Chcemy pomóc w budowaniu wykwalifikowanego zespołu (pomoc w rekrutacji jest bezpłatna).

Pomagamy wybrać odpowiednich pracowników, ustalić cechy kandydatów odpowiadających wymogom stanowiska pracy i wymaganiom pracodawcy. Kandydatów wybieramy z bazy danych Biurach Karier.

 

 
 
Oferta zostanie umieszczona na stronie Biura Karier UwB, wysłana do grupy docelowej w naszej bazie oraz zamieszczę ją na nowym uniwersyteckim portalu studia-praca.uwb.edu.pl w związku z czym dostaną Państwo na e-mail login oraz hasło do tego portalu, które nie zobowiązuje Państwa do niczego, ponieważ my możemy zarządzać Państwa ogłoszeniami. Ten login i hasło dają jednak Państwu możliwość samodzielnego umieszczania jak i zdejmowania ofert z portalu.
Oferta zostanie także zamieszczona na profilu Biura Karier UwB na Facebooku oraz wysłana w wersji papierowej do gablot Biura Karier na wydziałach UwB.

 

 

Dzięki Państwa ofertom wysłanym do nas w pliku Word nasze biuro będzie mogło pozyskać informacje dotyczące:

  • ofert pracy dla studentów i absolwentów (tegorocznych i z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym),
  • ofert pracy dorywczej (w ciągu całego roku),
  • ofert praktyk dla studentów (w ciągu całego roku),
  • zasad i najbliższych planów rekrutacji dla absolwentów szkół wyższych.

                                                                       Serdecznie zapraszamy do współpracy