Dokumenty do wniosku na stypendium specjalne:

Do aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (lub dokumentu równoważnego) należy dołączyć poniższe dokumenty:

Kwestionariusz rejestracyjny (DOC)

Kwestionariusz rejestracyjny (PDF)

Wniosek o stypendium specjalne i oświadczenie STUDENTA (DOC)

Wniosek o stypendium specjalne i oświadczenie STUDENTA (PDF)

Oświadczenie DOKTORANTA (DOC)

Oświadczenie DOKTORANTA (PDF)

Wniosek o stypendium specjalne DOKTORANTA (DOC)

Wniosek o stypendium specjalne DOKTORANTA (PDF)

Aktualne druki dokumentów dostępne są również w Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych może otrzymać student z tytułu niepełnosprawności potwierdzonej orzeczeniem właściwego organu.

Do wniosku, student powinien dołączyć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie traktowane na równi z tym orzeczeniem.

Wysokość stypendium dla osób niepełnosprawnych uzależniona jest od stopnia niepełnosprawności określonego w orzeczeniu.

Stypendium jest przyznawane nie dłużej niż na okres ważności orzeczenia potwierdzającego niepełnosprawność.

W przypadku utraty ważności orzeczenia o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności w trakcie trwania roku akademickiego, w celu ponownego uzyskania uprawnień do stypendium specjalnego, student jest zobowiązany do niezwłocznego dostarczenia do wydziałowej komisji stypendialnej ds. studentów wniosku o ponowne przyznanie stypendium wraz z aktualnym orzeczeniem wydanym przez właściwy organ.