Wschodni Ośrodek Transferu Technologii
Kuźnie Kompetencji
Współpraca z zagranicą
Erasmus+

Wschodni Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na szkolenie „Jak rozmawiać z biznesem o swoich badaniach”.
Szkolenie odbędzie się 28 listopada 2018 r. o godz. 15.00 w Centrum Badań Innowacyjnych UMB (ul. Jerzego Waszyngtona 13a, Białystok). Planowane zakończenie - godz. 16.30.

Na szkoleniu opowiemy Państwu jak przygotować się do współpracy z biznesem oraz jak skusić przedsiębiorców do zainwestowania w projekt naukowca, co różni, a co łączy świat biznesu i nauki, czego inwestorzy oczekują od naukowców. Jak za darmo zaistnieć w mediach i świadomości inwestorów.

Szkolenie prowadzone przez Marcina Tomkiela - rzecznika prasowego UMB oraz zespół Biura Transferu Technologii UMB.

Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i pytania.