Szukasz pierwszych zawodowych doświadczeń? Wygraj staż w firmie Aventus Group

Szukasz pierwszych zawodowych doświadczeń?
Wygraj staż w firmie Aventus Group

Studiujesz? Interesuje Cię marketing i świat wielkich finansów? Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku oraz firma Aventus Group mają dla Ciebie propozycję. Weź udział w konkursie, wygraj staż i odbierz przepustkę do kariery w branży FinTech.

Jakich pracowników szukają podlascy pracodawcy? Według najnowszego „Barometru zawodów 2017” o pracę w woj. podlaskim nie muszą martwić się kierowcy czy kucharze. Jest ich za mało względem ofert. Z kolei za dużo jest u nas absolwentów prawa, pedagogiki, ekonomii czy kulturoznawstwa. Będą oni musieli mocno rywalizować na podlaskim rynku pracy. Co może zwiększyć ich przewagę? Konkretne umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Konkurs, który otwiera drzwi

Skutecznym sposobem na rozpoczęcie ścieżki zawodowej jest udział w konkursach, które firmy organizują dla studentów. Do takich należy ten organizowany przez mającą siedzibę w Białymstoku spółkę Aventus Group – firmę z branży FinTech, udzielającą pożyczek pozabankowych przez Internet.

- Na białostockim rynku działamy już blisko 5 lat, ale to 2016 rok możemy uznać za przełomowy pod kątem zwiększenia zatrudnienia. Nasz zespół w ubiegłym roku powiększył się dwukrotnie. Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób. Wszyscy pracują na umowę o pracę. Wciąż jednak potrzebujemy młodych i zdolnych pracowników. Stąd pomysł na konkurs dla studentów. Dla nas jest to szansa na wyszkolenie i pozyskanie rokującej na przyszłość kadry, a dla studentów niepowtarzalna możliwość zdobycia pierwszych zawodowych doświadczeń w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się branży consumer finance – podkreśla Edwin Milewski, CEO w spółce Aventus Group.

Co zrobić, aby wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie czym jest RRSO, załączyć swoje CV i wysłać wszystko do 15 marca br. na e-mail: marta@aventusgroup.pl. Z przesłanych zgłoszeń organizator wyłoni 3 najlepszych studentów, którym zaproponowany zostanie 3 miesięczny staż w wybranym dziale firmy, Do dyspozycji jest księgowość, dział prawny, obsługa klienta, sprzedaż, windykacja, marketing i Public Relations.

Co możesz zyskać?

Przepustkę do kariery w świecie finansów. Laureaci konkursu otrzymają szansę na zdobycie cennych zawodowych doświadczeń w największej na Podlasiu i jednej z największych w Polsce firm udzielających pożyczek za pośrednictwem Internetu, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ze FinTech.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.