WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach, uczestniczyć w tworzeniu Klubu i przejść skróconą rekrutację do pracy lub praktyk w KPMG, to jest to oferta dla Ciebie.

Program „For Ladies” daje możliwość młodym i ambitnym kobietom zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Motywujemy do świadomego zaplanowania swojej kariery. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie. Cenimy sobie kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Edukujemy. Poszukujemy młodych kobiet z pasją, które chcą tworzyć swoją niepowtarzalną historię. Nawiązujemy kontakty, które przetrwają lata.

Rekrutacja do Programu składa się z dwóch etapów:

1.       Rejestracja on-line na kpmg.com/pl/forladies oraz wysłanie CV na adres: forladies@kpmg.pl

2.       Rozmowa kwalifikacyjna

Bycie członkinią Klubu zakłada możliwość uczestniczenia w spotkaniach i zaangażowanie w jego działalność przez cały rok akademicki 2017/2018. Szczególnej uwadze polecamy go studentkom pierwszego i drugiego roku studiów I stopnia o profilach ekonomicznych i prawniczych.

Zgłoszenia do Programu trwają do 30 marca 2017 r.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja do Programu: kpmg.com/pl/forladies