Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach, uczestniczyć w tworzeniu Klubu i przejść skróconą rekrutację do pracy lub praktyk w KPMG, to jest to oferta dla Ciebie.

Program „For Ladies” daje możliwość młodym i ambitnym kobietom zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Motywujemy do świadomego zaplanowania swojej kariery. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie. Cenimy sobie kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Edukujemy. Poszukujemy młodych kobiet z pasją, które chcą tworzyć swoją niepowtarzalną historię. Nawiązujemy kontakty, które przetrwają lata.

Rekrutacja do Programu składa się z dwóch etapów:

1.       Rejestracja on-line na kpmg.com/pl/forladies oraz wysłanie CV na adres: forladies@kpmg.pl

2.       Rozmowa kwalifikacyjna

Bycie członkinią Klubu zakłada możliwość uczestniczenia w spotkaniach i zaangażowanie w jego działalność przez cały rok akademicki 2017/2018. Szczególnej uwadze polecamy go studentkom pierwszego i drugiego roku studiów I stopnia o profilach ekonomicznych i prawniczych.

Zgłoszenia do Programu trwają do 30 marca 2017 r.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja do Programu: kpmg.com/pl/forladies