Wschodni Ośrodek Transferu Technologii
Współpraca z zagranicą

Erasmus+ KA107, lata akademickie 2018-2020

Projekt nr 2018-1-PL01-KA107-048933

Uniwersytet w Białymstoku, w latach akademickich 2018-2020, w ramach programu Erasmus+ KA 107, prowadzi współpracę z uniwersytetami Armenii (Uniwersytet Państwowy w Erywaniu), Gruzji (Uniwersytet w Tbilisi im. Iwane Dżawachiszwili), Serbii (Uniwersytet w Belgradzie), Federacji Rosyjskiej (Państwowy Uniwersytet Smoleński, Bałtycki Federalny Uniwersytet im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie), Białorusi (Białoruski Uniwersytet Państwowy w Mińsku, Państwowy Uniwersytet Grodzieński im. Janki Kupały, Państwowy Uniwersytet Baranowicki), Ukrainy (Kijowski Narodowy Uniwersytet im. Tarasa Szewczenki, Politechnika Lwowska, Narodowy Uniwersytet Odeski im. I.I. Miecznikowa ), Kosowa* (*w rozumieniu rezolucji ONZ, Uniwersytet "Hasan Prisztina" w Prisztinie), Bośni i Hercegowiny (Uniwersytet w Banja Luce), Stanów Zjednoczonych (Uniwersytet Stanowy Michigan w East Lansing, Uniwersytet Indiany – Uniwersytet Purdue w Indianapolis), Kanady (Uniwersytet Quebec w Montrealu), Tajlandii (Uniwersytet Silpakorn w Bangkoku) i Wietnamu (Wietnamski Narodowy Uniwersytet Miasta Ho Chi Minh - Uniwersytet Naukowy).

Rekrutacja do programu Erasmus+ KA107-2018-2020

W dniach od 26. listopada do 21. grudnia 2017 r. odbywa się rekrutacja pracowników wydziałów i instytutów UwB uczestniczących w programie Erasmus+ KA107-2018-2020, na wyjazdy do krajów partnerskich w celu: prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) lub w celach szkoleniowych (STT).

Pracownicy, formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptowany przez wszystkie strony Mobility Agreement, składają w Dziale Współpracy Międzynarodowej, ul. Świerkowa 20B.

W przypadku, gdy nie zostanie wyczerpany limitu miejsc wyjazdowych w okresie rekrutacyjnym, na wolne miejsca mobilnościowe prowadzona jest rekrutacja ciągła.

Rekrutacja studentów odbywa się w ich macierzystych wydziałach/instytutach, w terminach ustalonych przez koordynatorów wydziałowych/instytutowych.