WYDZIAŁY

Zapraszamy na wirtualne targi pracy - CareerCall.eu!

Career Call – wirtualne targi pracy!

Jesteś studentem, absolwentem? A może posługujesz się językami obcymi? Jeśli tak, to świetnie!

Monster wystartował właśnie z wirtualnymi targami pracy, które dostępne są 24/7, w dniach 22.01-04.02.2018.

Targi stwarzają kandydatom idealną możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami. Career Call to świetna okazja do poznania aktualnych trendów na rynku pracy, zorientowania się, na jakie zawody i stanowiska jest obecnie duży popyt, a także idealna możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcą. Jeśli marzy Ci się praca w danej firmie, w każdej chwili możesz nawiązać dialog z osobą kontaktową poprzez Chat Cafe i uzyskać informacje z pierwszej ręki. Warto dodać, iż udział w targach jest całkowicie bezpłatny!

CareerCall.eu dla swojej wygody możesz przeglądać na każdym urządzeniu mobilnym. Chcesz zwiększyć szanse na dostanie wymarzonej pracy? Nic prostszego. Na stronie istnieje opcja szybkiego pozostawienia swojego CV przy stanowisku, które Cię interesuje.

Co istotne, wirtualne targi pracy Monster promujemy w całej Europie. Śni Ci się praca w romantycznej Pradze? Daj sobie szansę. Zachwycił Cię klimatyczny Budapeszt? Aplikuj! A może szukasz pracy w Polsce? Odwiedź Careercall.eu i zyskaj zatrudnienie, o którym zawsze marzyłeś/aś!  

 

***

MonsterPolska.pl to międzynarodowy serwis z ofertami pracy (część grupy Monster.com), oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku pracy.

 

www.MonsterPolska.pl