WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                                               Kierownik

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w sesji letniej  :

wtorek 19.06 godz. 12:00-12:45 SPNJO/s.603
sobota  30.06 godz. 10:00-10:45 sala 207 WEiZ

                         tel. (085) 745-70-86 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w sesji letniej  :

wtorek godz. 8.15 - 9.00, Pl. NSZ 1 s. 114

halinabieluk@op.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w sesji letniej  :

wtorek 19.06 Kampus, Wydział Matematyki i Inforamtyki sala 3041 - 10.00 -10.45
poniedziałek 25.06 Kampus, Wydział Matematyki i Informatyki sala 3014 - 10.00 - 10.45

lumriel@gmail.com

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

konsultacje w sesji letniej   :

poniedziałek  godz.15,00-16.00   Kampus Instytut Chemii , sala 2004 w.gierlachowska@uwb.edu.pl

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w sesji letniej   :

środę 20.06 godz 11.00 - 11.45 
poniedziałek 25.06 godz 9.30 - 10.15, 
sala 3041 Wydz. Mat. i Info kampus
agnes321@op.pl 

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w sesji letniej   :

18.06 godz. 15 Kampus sala 3041, 19.06 godz 14 Wydz. ekonomii sala 201 oraz 27.06 godz. 11 Wydz.Filologiczny s. 158

ahlebowicz@piasta.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w sesji letniej  :

poniedziałek, godz. 11:30-12:15, ul. Warszawska 63, s. 302 (18 czerwca) i s. 133 (25 czerwca)

mjanuszko@poczta.wp.pl

mgr Barbara Kaliszewicz 

konsultacje w sesji letniej  :

poniedziałek 25.06.2018, godzina 8.45 - 9.30, ul. Świerkowa, Wydział PiP, sala A203.

bkaliszewicz@wp.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w semestrze letnim  :

 

18.06, poniedziałek, 8.45-9.30   s. 46, plac NZS 1 
30.06, sobota, 11.30-12.15 s. 233, Warszawska 63 ( Wydział Ekonomii i Zarządzania)

 

iwona-kubas@wp.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w sesji letniej   :

piątek godz.11,30-12,15 Kampus BIO/s.2041

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w sesji letniej :

wtorek (19 i 26 czerwca) godz. 17.15-18.00 Wydz. PiP/s.A209

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w sesji letniej  :

środa 20.06 i 27.06 godzina 10.00-10.45 Kampus, Instytut Chemii sala 2006 

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w sesji letniej   :

niedziela 24/06/ godzina 13:00-13:45 ul Mickiewicza Wydział Prawa sala 315
czwartek 28 /06/ godzina 15:00-15:45 ul Mickiewicza Wydział Prawa sala 214

bdkmis@poczta.onet.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w sesji letniej  :

środa 20.06 godz. 9:00 -10:00, WEiZ s. 206
czwartek 28.06 godz. 9:00 - 10:00, WEiZ s. 206

cantarella@op.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w sesji letniej  :

24.06 (niedziela) 12:30-13:15 s. 211 lub 214 ul. Mickiewicza 1 (Wydział Prawa)
27.06 (środa) 9:30-10:15 s. A113 (?) ul. Świerkowa 20 (Wydział Pedagogiki i Psychologii)

*aktualne terminy  konsultacji  w systemie USOSweb w profilu pracownika!

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Antoni Potyra 

 

konsultacje w sesji letniej   :

wtorek 19. 06 i 3.07  godz.13.45-14.30, Plac NZS 1, sala 146.

tonipo@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w sesji letniej    :

18.06 poniedziałek godz. 15.00 - 15.45 ul. Świerkowa 20/ s.A105, 25.06 poniedziałek godz. 8.15 - 9.00 plac NZS 1/ s.128C

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w sesji letniej  :

25.06.18 Kampus s. 3041, godz:9:00-10:00  a.wildowicz@uwb.edu.pl

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w sesji letniej :

25 czerwca (poniedziałek) 9:009:45, wydział prawa, sala 315
28 czerwca (czwartek) 8:00-8:45, wydział prawa, sala 214

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

konsultacje w sesji letniej :

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w sesji letniej  :

19.06 (wtorek)    10.00-10.45, s.311, Wydz.Prawa, ul. Mickiewicza 1
26.06 (wtorek)    17.15-18.00, s.114, Wydz. Historyczno-Socjologiczny, Plac NZS 1

juliapp@uwb.edu.pl