WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                                               Kierownik

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

 

                         tel. (085) 745-70-86 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

 

halinabieluk@op.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

 

lumriel@gmail.com

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

konsultacje w sesji letniej poprawkowej    :

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej    :

4 i 11.09  (wtorek) godz 16.00 - 16.45, s. 3041 W. Informatyki, Kampus.
agnes321@op.pl 

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

 

ahlebowicz@piasta.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

mjanuszko@poczta.wp.pl

mgr Barbara Kaliszewicz 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

bkaliszewicz@wp.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

 

 

 

iwona-kubas@wp.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej    :

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

5.09 godz. 11.00-11.45 ICh, Kampus s.2006 

 12.09 godz. 18.00-18.45 W.Prawa  s. 310

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

bdkmis@poczta.onet.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

cantarella@op.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

*aktualne terminy  konsultacji  w systemie USOSweb w profilu pracownika!

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Antoni Potyra 

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej    :

 

tonipo@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej     :

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w sesji letniej poprawkowej   :

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w sesji letniej poprawkowej  :

juliapp@uwb.edu.pl