WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                      Kierownik Zespołu Lektorów  Języka Angielskiego  

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w semestrze letnim  2018/19 :

piątek 13:30-14:15  WEiZ /s.233

ul.Warszawska 63

Konsultacje w sesji: wtorek 18.06 godz. 12:00-13:00 sala 206 WEiZ, ul. Warszawska
Konsultacje w sesji poprawkowej: piątek 19.07 godz. 10:00-11:00 sala 119 Świerkowa 20B Budynek Rektoratu

a.kubas@uwb.edu.pl

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w sesji: 12 i 26.06 godz. 9.00-9.45 PL. NZS 1/129

konsultacje w sesji poprawkowej 12 i 15.07 godz.9.00-9.45 PL. NZS 1/129

h.bieluk@uwb.edu.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

kontakt mailowy:

 

adzieciol-pedich@uwb.edu.pl

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

urlop r.akademicki 2018/19

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w sesji  :

17.06 godz.14.45-15.30 K. Ciołkowskiego 1M ( Informatyki kampus) p.3041
25.06 godz. 12.30-13.15 K.Ciołkowskiego 1M (Wydz. Informatyki kampus)p.3041
konsultacje w sesji poprawkowej  :

9.07 godz.8.15-9.45 K.Ciołkowskiego 1M (Wydz.Informatyk -kampus)p.3041

a.gorska@uwb.edu.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w sesji: 

17.06 godz.9-10 Kampus Wydz. Matematyki s 3041
konsultacje w sesji poprawkowej: 8.07 godz 9-10

Kampus Wydz. Matematyki s 3041

a.hlebowicz@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w sesji  :  18.06 i 25.06 godz.12:00-12:45 ul.Świerkowa  20B/p.119
konsultacje w sesji poprawkowej  : 9.07 godz.11:30-13 ul.Świerkowa 20B/P.119

m.januszko@uwb.edu.pl

mgr Barbara Rudziak (Kaliszewicz )

 

KONSULTACJE W SESJI : 19.06 godz.13-14 ul.Świerkowa 20 B/P.119
KONSULTACJE W SESJI POPRAWKOWEJ : 09.07. godz. 10.00-11.00 ul.Świerkowa 20 B/P.119

b.rudziak@uwb.edu.pl

mgr Iwona Kubas

 

konsultacje w sesji : 27.06 godz.17-18.30 ul.Świerkowa 20 B/p.119 


konsultacje w sesji poprawkowej  : 8.07 godz.13-14 ul.Świerkowa 20 B/p.119

 

i.kubas@uwb.edu.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w sesji:

17.06, 24.06 godz.15.30-16.15, ul.Ciołkowskiego 1 KIBIO/s.2041
konsultacje w sesji poprawkowej :

8.07,15.07, godz.15.30-16.15, ul.Ciołkowskiego 1 KIBIO/s.2041

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w sesji :

18.06 godz.10-10.45, ul.Świerkowa 20 A/s. A 125

konsultacje w sesji poprawkowej :

8.07 godz.10.00-11.00, ul.Świerkowa 20 B/p.119

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w sesji :

19.06 godz. 15.00- 15.45 s.2006 kampus budynek chemii

25.06 godz. 11.30-12.15 s. 2006 kampus budynek chemii

Konsultacje w sesji poprawkowej:

12.07 godz. 17.00-17.45 s. 2006 kampus budynek chemii

15.07 godz. 17.30-18.00  W.Prawa s. 211

Egzamin poprawkowy kryminologia 15.07 godz. 18.00 W.Prawa s. 211

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w sesji : 

25.06 godz.8:00-9:00 ul.Mickiewicza 1 /p.214

konsultacje w sesji poprawkowej  :

19.07 godz.8:00-9:00 ul.Mickiewicza 1/p.214

b.miskiewicz@uwb.edu.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w sesji :
19.06 godz. 14-14:45 WEiZ ul.Warszawska 63 s.207
27.06 godz. 10:30-11:15 WEiZ ul.Warszawska s.302
konsultacje w sesji poprawkowej :
08.07 GODZ. 10-10:45 WEiZ ul.Warszawska 63 s.206
12.07 GODZ. 10-10:45 WEiZ ul.Warszawska s.206

p.stec@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w semestrze letnim :aktualne terminy  https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w semestrze letnim  :

czwartek godz. 14.40 - 15.25, Pl. NZS 1 s. 114

konsultacje w sesji :

17.06 godz.15.15 - 16.00  Pl. NZS s.128C
24.06 godz. 14.30 - 15.15 Pl.NZS s. 128C

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w semestrze letnim :

środa godz.10,30-11,15 IN,ul.Liniarskiego 3 s.23 

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

urlop r.akademicki 2018/19

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

 urlop  r.akademicki 2018/19

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w semestrze letnim :

czwartek godz.12-12,45 

ul.Świerkowa 20 b/s.119

konsultacje w sesji : 25.06 godz.10.30-11.015, ul. Mickiewicza 1, s.211 

27.06, godz. 12.00-12.45, ul. Mickiewicza 1, s.211


konsultacje w sesji poprawkowej:

8.07 godz.10.00-10.45 ul.Świerkowa 20 B, s.119,

12.07. godz. 10.00-10.45

juliapp@uwb.edu.pl                                                                                  

Mgr Anna Kuźma

konsultacje w sesji :

21.06 godz.15-16 

24.06 godz. 13-14

ul.Warszawska 63/S.233

Konsultacje w sesji poprawkowej  :

8.07 godz.10-11 ul.Warszawska 63/S.233

w sprawach pilnych :

a.kuzma@uwb.edu.pl 

mgr Paulina Nalewajko

konsultacje w sesji : 

25.06 godz.14-15 ul.Świerkowa 20 B/p.119 

mgr Maximian Schmidt 

*w sprawach pilnych:

m.schmidt@uwb.edu.pl