WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                                               Kierownik

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19 : 

wtorek godz.13:40-14:25

Świerkowa 20 B p.2.21

 a.kubas@uwb.edu.pl

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19   :

wtorek godz.14-14,45 

PL.NZS1/s.114 

 halinabieluk@op.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19  :

czwartek godz.14-14,45 Kampus Mat-Inf s.3041

lumriel@gmail.com

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

pani mgr nie prowadzi zajęć w sem.zimowym 2018/19

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w semestrze zimowym  2018/19  :

czwartek godz.14,45-15,30 Kampus Inf/s.3041

agnes321@op.pl 

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19   :

środa godz.9,45-10,30 Kampus WMiI/s.3041

 ahlebowicz@piasta.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19  :

poniedziałek godz.13,15-14 

Świerkowa 20B p.2/21

mjanuszko@poczta.wp.pl

mgr Barbara Rudziak (Kaliszewicz )

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19:

czwartek godz.11,45-12,30 

Świerkowa 20B/s.2.21

bkaliszewicz@wp.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19 :

 

poniedziałek godz.12,30-13,15

 

Świerkowa 20B p.2.21

 

iwona-kubas@wp.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w semestrze zimowym 2018/19  :

poniedziałek godz.13,15-14 

Kampus Biologia/s.2066

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w semestrze zimowym  :

poniedziałek godz.13,30-13,45; 15,15-15,30 

wtorek godz.18,30-18,45 

W.PiP s.B125 

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w semestrze zimowym  :

czwartek godz.15,45-16,15 ;

piątek godz.11,30-11,45 Kampus Chemia s.2002

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w semestrze zimowym  :

poniedziałek godz.16,45-17,30 świerkowa 20B/p.2.21

 b.miskiewicz@uwb.edu.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w semestrze zimowym   :

wtorek godz.9,45-10,30 WEIZ /s.233

cantarella@op.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w semestrze zimowym :aktualneterminy  https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w semestrze zimowym   :

piątek godz.9,40-10,25 Pl.NZS 1/s.128C

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w semestrze zimowym :

wtorek godz.11,30-12,15 

Kampus Mat-Inf/s.3041

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w semestrze zimowym   :

urlop 

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

konsultacje  : urlop w r.akademickim 2018/19

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w semestrze zimowym   :

czwartek godz.12-12,45  SPNJO/Świerkowa 20 B p.2/21 

juliapp@uwb.edu.pl