WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                      Kierownik Zespołu Lektorów  Języka Angielskiego  

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w semestrze letnim  2018/19 :

piątek 13:30-14:15  WEiZ /s.233

ul.Warszawska 63

a.kubas@uwb.edu.pl

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w semestrze letnim :

środa godz.10,30-11,15 dyżur Pl. NZS 1, s.114

 h.bieluk@uwb.edu.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w semestrze letnim :

czwartek godz.10-11 KMiI/s.3041

ul.Ciołkowskiego 1M

adzieciol-pedich@uwb.edu.pl

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

urlop r.akademicki 2018/19

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w semestrze letnim  :

Aktualne terminy konsultacjina stronie:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13720

a.gorska@uwb.edu.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w semestrze letnim 2018/19   :

środa godz. 9,45 - 10,30  KWMiI /s. 3041

ul.Ciołkowskiego 1M

a.hlebowicz@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w semestrze letnim :

wtorek godz. 12:15-13:00

ul.Świerkowa 20B p.119

m.januszko@uwb.edu.pl

mgr Barbara Rudziak (Kaliszewicz )

konsultacje w semestrze letnim  :

wtorek godz. 9,15-10

ul.Świerkowa 20 B  p.119

b.rudziak@uwb.edu.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w semestrze letnim :

18.02 poniedziałek, 12,30-13,15 ul.Świerkowa 20B
*od 1.03 każdy piątek, 8,55-9,40 s.38 Pl.NZS1
 i.kubas@uwb.edu.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w semestrze letnim : 

poniedziałek godz.15,30-16,15 KIBIO s.2041

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w semestrze letnim :

do końca marca: wtorek godz. 18.30-19.15 Wydz. PiP/ C2.3
od kwietnia: wtorki, godz. 17.00-17.45, Wydz.PiP/ C2.3

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w semestrze letnim :

czwartek 15.45-16.15 oraz piątek 11.15-11.30  KICH s. 2006

 

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w semestrze letnim :

wtorek 13:00-13:45 WPiP/s.B223 ul.Świerkowa 

b.miskiewicz@uwb.edu.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w semestrze letnim :

p.stec@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w semestrze letnim :aktualne terminy  https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w semestrze letnim  :

czwartek godz. 14.40 - 15.25, Pl. NZS 1 s. 114

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w semestrze letnim :

środa godz.10,30-11,15 IN,ul.Liniarskiego 3 s.23 

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w semestrze letnim :

urlop r.akademicki 2018/19

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

konsultacje  : urlop  r.akademicki 2018/19

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w semestrze letnim :

czwartek godz.12-12,45 

ul.Świerkowa 20 b/s.119 

juliapp@uwb.edu.pl                                                                                  

Mgr Anna Kuźma

konsultacje w semestrze letnim : 

w sprawach pilnych :

a.kuzma@uwb.edu.pl 

mgr Maximian Schmidt 

konsultacje w semestrze letnim :

*w sprawach pilnych:

m.schmidt@uwb.edu.pl