WYDZIAŁY

   

                                           Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                                               Kierownik

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w semestrze letnim :

środa godz.12,15-13 SPNJO/s.605

 

tel. (085) 745-70-86 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w semestrze letnim :

poniedziałek  godz.14,40-15,25  ul.NSZ/s.114

halinabieluk@op.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w semestrze letnim :

czwartek godz.11,45-12,30 Kampus Mat- Inf/s.3041

lumriel@gmail.com

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga

konsultacje w semestrze letnim  :

czwartek godz. 16,30-17,15 Kampus  Wydział Chemii/s.2004

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w semestrze letnim  :

środa godz. 11,30 - 12,15 s. 3041 Informatyka (kampus).

agnes321@op.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w semestrze letnim  :

środa godz.9,15-10 Kampus Informatyka s.3041

ahlebowicz@piasta.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w semestrze letnim  :

środa  godz. 10,30-11,15  SPNJO/p. 605

mjanuszko@poczta.wp.pl

mgr Barbara Kaliszewicz 

konsultacje w semestrze letnim :

poniedziałek godz.8,45-9,30 SPNJO/p.605

bkaliszewicz@wp.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w semestrze letnim  :

wtorek  godz. 11.20-12.00  s. 128C, Pl. NZS

iwona-kubas@wp.pl

 

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w semestrze letnim  :

 piątek  godz.11,30 - 12,15  s.2041/Kampus Biologia

a.kuzia@uwb.edu.pl

Mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w semestrze letnim:

poniedziałek  godz. 15,15-16  s. A209/W. PiP

m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje w semestrze letnim  :

czwartek godz.15,45-16; piątek godz.11,15-11,45 Kampus Chemia/s.2006

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

konsultacje w semestrze letnim  :

poniedziałek godz.16,15-17 SPNJO/605

bdkmis@poczta.onet.pl

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje w semestrze letnim :

środa godz.12-12,45 SPNJO/p.605

cantarella@op.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w semestrze letnim :

 czwartek 1,8,15,22.03 godz.16,10-16,55 ; 5,12,19,26.04 godz.16,10-16,55 ; 10.05 godz.16,10-16,55  SPNJO/S.605

*aktualne terminy  konsultacji  w systemie USOSweb w profilu pracownika!

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Antoni Potyra 

 

konsultacje w semestrze letnim  :

wtorek  godz. 13.45-14,30 Plac NZS 1/s.146

tonipo@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w semestrze letnim   :

wtorek  godz. 13.25 - 14,10 SPNJO/s. 605 

jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w semestrze letnim :

wtorek godz.11,45-12,15 Kampus Inf/s.3041

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w semestrze letnim  :

wtorek  godz.15,45-16,30 SPNJO/p.608

*w sprawach pilnych : ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

konsultacje w semestrze letnim  :

 poniedziałek godz.12,15-13  Kampus Wydz.Informatyki /s.3041

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w semestrze letnim :

wtorek  godz. 14,45-15,30 SPNJO/s.605

juliapp@uwb.edu.pl