IELTS (International English Language Testing System) organizowany przez British Council to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego.

IELTS jest akceptowany przez ponad 10 000 instytucji w ponad 140 krajach, z czego aż 3000 w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich znajdują się organizacje publiczne, placówki edukacyjne i firmy z sektora prywatnego (lista instytucji: https://www.ielts.org/about-the-test/who-accepts-ielts-scores/ro/all/all/all/all).

IELTS Academic – zdaj ten test, jeśli interesują Cię studia pierwszego bądź drugiego stopnia w dowolnym miejscu na świecie lub chcesz pracować w kraju anglojęzycznym.

IELTS General Training  - zdaj ten test, jeśli planujesz pracę kraju anglojęzycznym lub  pracę w Polsce w oddziale zagranicznej firmy. Ten test pozwoli Ci potwierdzić kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego i pomoże znaleźć ciekawą pracę lub uzyskać szybki awans. Więcej informacji o egzaminie: https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/ielts , https://www.ielts.org

Przykładowy egzamin:

https://www.cambridgeenglish.org/exams-and-tests/ielts/preparation/

https://www.ielts.org/about-the-test/sample-test-questions

 

Najbliższa sesja egzaminacyjna w Białymstoku:   20.06.2020

Ostateczny termin rejestracji:  10.04.2020

Cena: 810 PLN

 

Aby zarejestrować się na egzamin, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy   ZAŁĄCZONY PONIŻEJ 

Wypełniony formularz należy przesłać na adres spnjo@uwb.edu.pl i/lub złożyć w Sekretariacie SPNJO UwB, Świerkowa 20B, pokój 121.

Więcej informacji:   mgr Iwona Kubas, i.kubas@uwb.edu.pl