Nabór do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej na rok akademicki 2020/21 (NAWA)

Rejestracja poprzez poprzez system NAWA trwa do 20 grudnia 2019 r. Program umożliwia studentom oraz pracownikom naukowym wyjazd (studia, staże naukowe, przeprowadzanie badań, prowadzenie zajęć dydaktycznych) do następujących krajów: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Macedonia Północna, Meksyk, Rumunia, Serbia, Słowacja, Tajwan, Ukraina, Węgry, Wietnam.

Informacje o naborze oraz zasadach.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości oferowanych przez program.

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt - Maksymilian Fiedoruk, erasmus@uwb.edu.pl, m.fiedoruk@uwb.edu.pl, tel. 85 745 70 19

Dodatkowa rekrutacja!

Od 19 do 26 lipca 2019 r. trwa rekrutacja uzupełniająca pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ (STT) na rok akademicki 2018/2019 do krajów Unii Europejskiej i stowarzyszonych (KA103). Wyjazdy mogą być realizowane do 30 września 2019 r. Podpisane dokumenty można składać bezpośrednio w Dziale Współpracy Międzynarodowej lub przesyłać drogą  e.szpiganowicz@uwb.edu.pl

Obowiązujące formularze:

Mobility Agreement -Staff Mobility for Training- Porozumienie o programie szkolenia (doc.)

Rekrutacja – praktyki Erasmus+

Informujemy, iż rekrutacja na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 rozpocznie się
17 czerwca i potrwa do 30 lipca 2019.

Podpisane przez Koordynatora Wydziałowego dokumenty –  Formularz zgłoszeniowy oraz Learning Agreement for Traineeship podpisany również przez przyszłego pracodawcę – prosimy składać do Działu Współpracy Międzynarodowej (Rektorat - pokój 11).