Współpraca międzynarodowa
Współpraca z krajami partnerskimi (KA107)

Szanowni Państwo,

zaparszamy do zapozniania się z Decyzją nr 2/2020 Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych z dnia 10 września 2020 r. w sprawie organizacji i form kształcenia w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu w Białymstoku w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021.

LISTA RANKINGOWA KANDYDATÓW w rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UwB - rok akademicki 2020/2021.

ZAPROSZENIE na spotkanie rekrutacyjne

Dyrektor Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych prof. dr hab. Urszula Sokólska serdecznie zaprasza osoby zainteresowane kształceniem w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu w Białystoku na SPOTKANIE REKRUTACYJNE ONLINE, które odbędzie się w dniu 07.07.2020 r. o godzinie 10.00  na platformie ZOOM.

W programie:

1. Zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UwB na rok 2020/2021.
  2. Harmonogram rekrutacji.
  3. Pytania kandydatów.

Wymagana jest rejestracja do 05.07.2020 r. pod adresem: szkoladoktorska.nh@uwb.edu.pl
Istnieje możliwość przesyłania pytań przed spotkaniem rekrutacyjnym.

kliknij aby pobrać prezentację

Komunikat nr 2/2020
Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych z dnia 24 czerwca 2020 r.
w sprawie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w trakcie przyjmowania dokumentów podczas rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych w roku akademickim 2019/2020

Dyżury Komisji Rekrutacyjnej Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

kliknij aby pobrać

Komunikat nr 1/2020
Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych
z dnia 7 maja 2020 r. w sprawie organizacji semestru letniego roku akademickiego 2019/2020
w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Szanowni Państwo,

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski podjął decyzję o:

1. przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku oraz kontynuowania zajęć w formie kształcenia zdanego dla studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do 24 maja 2020 r.,
  2. przedłużeniu terminu ograniczenia pracy na terenie uczelni do 24 maja 2020 roku.

Decyzja nr 1/2020
Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UwB
z dnia 03.04.2020 w sprawie zasad prowadzenia sprawozdawczości dotyczącej zajęć
w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych na UwB

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku do 10 kwietnia 2020 r.

W tym okresie prosimy o kontakt e-mailowy:
szkoladoktorska.nh@uwb.edu.pl
a.skrodzka@uwb.edu.pl