Biuro Karier
Aktualności

Konkurs dla studentów

To dobry dzień na zmiany, prawda? ???? Świetnie się składa, bo już dziś rusza AIPomysł, czyli konkurs na innowacyjne pomysły biznesowe, skierowany do studentów i aktywnych uczestników społeczności akademickiej.

Jest o co walczyć! Główna nagroda to nawet 400.000 złotych na realizację marzenia o własnym biznesie! Ale to nie wszystko.  ???? Udział w konkursie to również  wspaniała szansa na zdobycie niepowtarzalnego doświadczenia, wiedzy oraz nawiązania znajomości z ekspertami od start-upowania. Dzięki wszystkim tym elementom nie zagubisz się w meandrach biznesowego świata, stawiając swoje pierwsze kroki jako przedsiębiorca. Oprócz dostępu do przydatnych materiałów, zyskasz możliwość indywidualnych konsultacji z praktykami z różnych branż. To coś, czego nie zdobędziesz na sali wykładowej!

Dla uczestników naszego konkursu opracowaliśmy specjalne ścieżki rozwoju, które pomogą dopracować, przetestować i wdrożyć ich pomysły biznesowe. ???? Zespoły, które przejdą do drugiego etapu, otrzymają  dostęp do 6-miesięcznego programu AIP, w ramach którego skorzystają z kompleksowego wsparcia: konsultacji prawnych i kadrowych, obsługi księgowej, unikatowej bazy wiedzy, konsultacji i mentoringów z ekspertami branżowymi i praktykami biznesu. Program przygotuje ich do kolejnych etapów konkursu, a wiedza dzięki niemu zdobyta przyda się przez cały okres prowadzenia własnego biznesu.

➡️ Dzięki uczestnictwu w AIPomysł przejdziesz całą ścieżkę prawdziwego przedsiębiorcy, począwszy od opracowania pomysłu, po skalowanie i zdobycie inwestycji. A to wszystko w ekspresowym tempie i z nieocenionym wsparciem ekspertów❗️

Dlaczego to robimy? Bo jesteśmy praktyczną szkołą prowadzenia biznesu dla start-upów. Od ponad 16 lat wspieramy młodych przedsiębiorców, podnosimy świadomość i inwestujemy w projekty naszych podopiecznych. Szczególnie teraz, w czasach zmian i niepewności, chcemy służyć wsparciem i motywować tych, którzy mają wspaniałe pomysły biznesowe, ale nie wiedzą od czego zacząć, aby je urzeczywistnić.

???? Więcej o konkursie dowiesz się na stronie www.aipomysł.link. Na naszym fanpage’u będziemy na bieżąco informować o postępach i nowych możliwościach, które otwiera przed Wami nasz konkurs. Zatem stay tuned!