Chcesz być liderem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości? Trwa rekrutacja!

Data wydarzenia 12-06-2017

Nasz partner - Stowarzyszenie "Wiosna" - prowadzi rekrutację do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych  w całej Polsce programów społecznych. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzyma 960 osób w całej Polsce.
W  województwie podlaskim wciąż poszuiwani są kandydaci do roli Lidera. Zgłaszać się można do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

Kim jest Lider?

Zadaniem Lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – SZLACHETNĄ PACZKĄ lub AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI – w poszczególnych lokalizacjach. Lider zarządza zespołem wolontariuszy, organizuje ich pracę, nawiązuje współpracę z firmami i instytucjami, ma również okazję organizować Finał w Paczce i wydarzenia dla dzieci i wolontariuszy w Akademii.

Lider – nowy wymiar wolontariatu

Bycie Liderem to nie jest zwykły wolontariat. W SZLACHETNEJ PACZCE i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI łączy się pożyteczne z… pożytecznym – nie tylko pomaga się potrzebującym, ale inwestuje się także w swój rozwój zawodowy. Funkcja Lidera pozwala zdobyć najbardziej pożądane na rynku pracy umiejętności: zarządzanie projektami, zarządzanie ludźmi, umiejętność pracy w zespole. Lider to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie.

Jak zostać liderem?

1.      Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl

2.      Przyjedź na szkolenie, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu Liderem.

3.      Przejdź przez rozmowę rekrutacyjną.

4.      Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia.

5.      Podpisz umowę i zacznij działać!

Rekrutacja Liderów potrwa do 30 czerwca. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczby lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie warto zwlekać!

SZLACHETNA PACZKA to jeden z najbardziej znanych programów pomocowych w Polsce. Co roku Paczka dociera do dziesiątek tysięcy ludzi żyjących w prawdziwej biedzie, dając im nadzieję na lepsze jutro. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to siostrzany projekt Paczki – pomaga dzieciom z problemami przezwyciężyć szkolne trudności i uwierzyć w siebie. Aby to wszystko mogło się udać, niezbędni są Liderzy, którzy poprowadzą SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI w swojej lokalnej społeczności.