Erasmus Student Network zaprasza do działania

Data wydarzenia 06-03-2018

Sekcja Erasmus Student Network działająca na Uniwersytecie w Białymstoku poszukuje nowych członków. Rekrutacja potrwa do 18 marca.

To propozycja dla kreatywnych i zapalonych do działania studentów wszystkich kierunków na UwB. Jak podkreślają członkowie sekcji, dzięki działalności w ESN można poznać ludzi z całej Europy, a nawet z Chin, zdobyć cenne doświadczenie z zakresu Public Relations, Human Resources czy zarządzania projektami.

- To znakomita propozycja dla tych, którzy wrócili z wymiany studenckiej i brakuje im „Erasmus spirit”. Z kolei studenci, którzy dopiero chcieliby wyjechać, dzięki działalności w Erasmus Student Network mogą dowiedzieć więcej o tym programie i jego zasadach. Wszystkim nowym członkom gwarantujemy świetną, międzynarodową atmosferę – zachęca Agnieszka Targońska z ESN UwB.

Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza programu Erasmus+. Hasło "Students helping Students" jest mottem organizacji. Działalność ESN prowadzona jest na trzech szczeblach: międzynarodowym, krajowym oraz lokalnym.

Każdy, kto chce dołączyć do ESN UwB musi wypełnić formularz rekrutacyjny. Wszystkie informacje dostępne są m.in. na fejsbukowej stronie sekcji pod adresem https://www.facebook.com/ESNUwB