Myślisz nad wyborem uczelni? Tylko UwB! Prezentujemy naszą ofertę w powiatach woj. podlaskiego.

Data wydarzenia 03-03-2017

W tym roku odwiedziliśmy już sześć powiatów województwa podlaskiego, prezentując ofertę edukacyjną Uniwersytetu w Białymstoku uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Uniwersyteckie Centrum Rekrutacji Uniwersytetu w Białymstoku w dniach 20-22.02.2017 r. i 27.02-01.03.2017 r. uczestniczyło bowiem w Prezentacjach Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w powiecie”, które zorganizowano w Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem, Siemiatyczach, Sokółce, Bielsku Podlaskim oraz Hajnówce. Przedsięwzięcie to jest cyklicznie organizowane przez „Wieści Podlaskie”, w tym roku odbyła się jego jubileuszowa, 15-sta edycja.

Stoisko Uniwersytetu w Białymstoku było odwiedzane przez uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, którzy już w maju będą podejmować decyzję o dalszym kształceniu. Oprócz przedstawicieli Uniwersyteckiego Centrum Rekrutacyjnego w targach uczestniczyli także pracownicy Wydziału Fizyki oraz Wydziału Filologicznego. Ich prezentacje spotkały się z dużym zainteresowanie wśród młodzieży.

Niezmiernie cieszy fakt, że Uniwersytet w Białymstoku został nagrodzony w towarzyszącym Prezentacjom konkursie aż w dwóch miastach. W Zambrowie otrzymaliśmy wyróżnienie za najciekawszą prezentację oferty edukacyjnej, a w Sokółce - za przygotowanie najbogatszej oferty edukacyjnej. Dziękujemy!

Galeria zdjęć z prezentacji: http://www.uwb.edu.pl/2017-03-03-prezentacje-powiatowe

Terminy kolejnych spotkań na targach edukacyjnych znajdują się tutaj: http://www.uwb.edu.pl/spotkaj-sie-z-nami

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Do zobaczenia już wkrótce!