Trójka naszych studentów z rekomendacji UwB w "Przystanku Młodzi" Gazety Wyborczej

Data wydarzenia 28-11-2016
Trójkę naszych studentów zgłosiliśmy do plebiscytu "Przystanek Młodzi", prowadzonego przez Gazetę Wyborczą w Białymstoku. To studenci aktywni i wyjątkowi w swoich dziedzinach. 

- Maria Magdalena Andrejczyk - studentka filologii angielskiej, oszczepniczka, zdobywczyni 4. miejsca w rzucie oszczepem na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,20985558,oszczepniczka-celuje-w-podlasie-maria-andrejczyk-w-przystanku.html

Izabela Szafrańska, studentka pedagogiki, wokalistka, zdobywczyni wielu nagród na festiwalach w Polsce http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,20998574,izabela-szafranska-glosem-rozslawia-bialystok-przystanek-mlodzi.html

Krzysztof Pietruczuk, student bezpieczeństwa narodowego, koordynator amatorskich rozgrywek plłki nożnej Playarena Białystok.   
Wszyscy są wspaniali. Trzymamy za nich kciuki, by nie skończyło się tylko na nominacjach i byśmy niedługo mogli się cieszyć uniwersyteckimi laureatami w "Przystanku Młodzi".