Biuro Karier
Aktualności

Targi pracy na Politechnice Białostockiej

Już 12 października 2021 r. rozpoczną się Targi Pracy Politechniki Białostockiej. Po roku przerwy, w wersji stacjonarnej, na odwiedzających będzie czekało ponad 40 pracodawców z największych firm w regionie i nie tylko, które aktualnie prowadzą rekrutację.

Targi Pracy to doskonała okazja, by poznać bliżej specyfikę firm, zapoznać się z dostępnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami pracodawców i zapytać np. o warunki zatrudnienia.

Targi Pracy Politechniki Białostockiej mają już swoją renomę. Są organizowane od kilku lat, a udział w  nich deklarują najwięksi pracodawcy w regionie i nie tylko. Często są to przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zatrudniające specjalistów, otwarte na rozwój i oferujące szereg zróżnicowanych ofert pracy.

W ramach wydarzenia 12 października na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej pomiędzy godziną 10.00 a 15.00 będzie można porozmawiać z przedstawicielami wielu różnych branż. Wśród wystawców dominują firmy produkcyjne, budowalne, związane z IT. Będzie też dużo zróżnicowanych ofert pracy biurowej, dla osób ze znajomością języków, które chcą się rozwijać i są otwarte na zdobywanie nowych doświadczeń.

Targi są skierowane do osób poszukujących pracy, chcących poznać bliżej największych pracodawców w regionie. Dużo ofert jest skierowanych do studentów i absolwentów uczelni technicznych, ale humaniści też znajdą coś dla siebie.

Drugiego dnia Targów, czyli 13 października, odbędą się szkolenia m.in. z zakładania działalności gospodarczej, umiejętności komunikacyjnych, a także inne, specjalistyczne warsztaty dla osób zainteresowanych. Program szkoleń będzie dostępny już wkrótce na stronie organizatora, czyli Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej: https://pb.edu.pl/biurokarier/

Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco są dodawane informacje o uczestnikach Targów oraz atrakcjach związanych z imprezą: https://www.facebook.com/events/997321347694400

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej.