Biuro Karier
Aktualności

Webinaria Europassu

W imieniu Narodowej Agencji Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Krajowego Centrum Europass & Euroguidance chcielibyśmy zaprosć na webinary
pt. „Pierwszy krok w karierze z Europass”.

Cykl webinariów odbędzie się w dniach 12 i 14 kwietnia, 9 i 30 maja oraz 2 i 6 czerwca na platformie Zoom.

Początek webinarium przewidziano na godz. 10:00.

Webinaria są skierowane do studentów, absolwentów uczelni wyższych, jak również dla wszystkich zainteresowanych planowaniem i rozwojem kariery zawodowej. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość otrzymać praktyczne wskazówki, co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, jakie są strategie oraz narzędzia Europass, które są pomocne w poszukiwaniu pracy.

Podczas webinariów poruszymy również temat savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

W ramach webinarium odbędzie się:

  • Wystąpienie eksperta pt. „Strategie znalezienia pracy” – Sylwia Korycka-Fortuna, doradca kariery oraz coach ICF.
  • Wystąpienie eksperta pt. „Szansa do rozwoju swoich umiejętności z Europass” – Piotr Głusiec, członek Zespołu Krajowego Centrum Europass & Euroguidance.
  • Wystąpienie eksperta pt. „Savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej” – Bartosz Czerniawski, założyciel i pomysłodawca Akademii Savoir Vivre „Bonawentura”.

Aby wziąć udział w webinariach, należy zarejestrować się na poszczególny termin. Linki do rejestracji można znaleźć na naszej stronie Europass w zakładce Aktualności.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Wiktorią Chyżniak, e-mail: europass@frse.org.pl, tel. +48 572 675 974.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Krajowego Centrum Europass & Euroguidance i EVET