Biuro Karier
Aktualności

Nie tylko dla prawników: monitoring sądów

WEŹ UDZIAŁ W DARMOWYCH SZKOLENIACH I NAUCZ SIĘ MONITOROWAĆ SĄDY!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, na którym nauczysz się, jak prowadzić monitoring przestrzegania prawa i będziesz mógł rozpocząć przygodę z aktywizmem społecznym! Na spotkaniu poznasz podstawy prowadzenia monitoringu przestrzegania prawa, zasady tworzenia raportów i formułowania rekomendacji oraz współpracy ze społecznością lokalną, partnerami oraz mediami.

Szkolenie odbędzie się online 19 czerwca w godzinach 10.00-15.30 i będzie tłumaczone na polski język migowy. Rejestracja: https://courtwatch.pl/.../wspolnie.../zapisy-na-szkolenia/

Poprowadzi je Bartosz Pilitowski, socjolog prawa, prezes zarządu Fundacji Court Watch Polska, która od 11 lat prowadzi największy monitoring sądów na świecie!

Chętne osoby po zakończonym szkoleniu będą mogły kontynuować z nami współpracę w roli badacza w ramach ogólnopolskiego monitoringu dostępności sądów: https://courtwatch.pl/projekty/projekty-biezace/wspolnie-dostepnie-sprawiedliwie/szukamy-partnerow-do-ogolnopolskiego-monitoringu-sadow/ 

Tym osobom będziemy oferować bezpłatne wsparcie merytoryczne naszych mentorów na każdym etapie działań: prowadzenia monitoringu, pisania raportu, promocji raportu oraz rzecznictwa na rzecz zmian. Uczestnictwo w badaniach może być zaliczone jako praktyki studenckie.

-----

Szkolenia finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.