Oko w oko z pracodawcą. Targi pracy na Uniwersytecie w Białymstoku

Data wydarzenia 14-05-2019

Blisko 20 pracodawców zaprezentuje się podczas targów pracy „Oko w oko z pracodawcą”, jakie 15 maja (środa) 2019 r. odbędą się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Firmy i instytucje przedstawią studentom i absolwentom uczelni oferty staży, praktyk, a także pracy. Targi potrwają od godz. 10:00 do 13:00.

Organizatorem tego cyklicznego wydarzenia jest Biuro Karier UwB, które do współpracy zaprosiło firmy i instytucje z regionu. W tym roku w targach wezmą udział AC S.A., Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., Pronar sp. z o.o., Grupa Progress, Multi Packaging Solutions Białystok, Komenda Miejska Policji Białystok, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Aventus Group sp. z o.o., CERI International, Leroy Merlin, Auchan Polska, Asena Group sp. z o.o., Kogifi Consulting Group sp. z o.o., Jard Dziemian i wspólnicy s. j., Brand Distribution Group, Zielona Linia, Leasing Team Sp. z o.o., Europe Direct Białystok.

Studenci będą mogli przekonać się, co ciekawego firmy i instytucje mają do zaoferowania swoim przyszłym pracownikom, dowiedzieć się z pierwszej ręki jakie są wymagania pracodawców i jakie ścieżki kariery są możliwe w konkretnych przedsiębiorstwach, urzędach czy służbach mundurowych.