Otwarta Świetlica Międzykulturowa - zakończenie sezonu

Data wydarzenia 24-06-2022

Uniwersyteckie Centrum Kultury, Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku oraz zespół Otwartej Świetlicy Międzykulturowej zapraszają w piątek, 24 czerwca, na zakończenie sezonu. 

W programie:

- taniec intuicyjny, godz. 9.00-11.00, prowadzi Natasza Topor,

- Międzykulturowy Krąg Kobiet, godz. 11.00-13.00, prowadzi Natasza Topor (więcej informacji: https://www.facebook.com/events/407717827880120/),

- malowanie na ścianie, godz. 13.00-15.00, prowadzi Paweł Chyc,

- planszówki, godz. 15.00-17.00, prowadzi Grający Białystok.

Zapraszamy młodszych i starszych (dzieci razem z rodzicami lub opiekunami), gości z Ukrainy i wszystkich zainteresowanych. Wstęp jest wolny. Nie trzeba się zapisywać, ani rezerwować miejsc. Tylko przyjść, włączyć się do działania, razem spędzić czas...
 
Można też obejrzeć wystawę rysunków Katarzyny Pilic "Życie Piesa". Wystawie towarzyszą kolorowanki - razem z kredkami w wolnym dostępie.
 
Otwarta Świetlica Międzykulturowa działa w Uniwersyteckim Centrum Kultury od początku kwietnia br. Jest to przestrzeń nieformalnych spotkań, zorganizowanych aktywności kulturalnych i edukacyjnych oraz wspólnej pracy twórczej. Opiera się na zaangażowaniu pracowników, absolwentów i studentów UwB, a także twórców i animatorów kultury współpracujących z UCK i Fundacją UwB. Od II połowy maja Świetlica jest wspierana przez Miasto Białystok, dzięki dotacji uzyskanej przez Fundację w otwartym konkursie ofert.