Podatki mają konsekwencje - spotkanie z prof. Robertem Gwiazdowskim

Data wydarzenia 20-03-2017
Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów i Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego serdecznie zapraszają na spotkanie z profesorem Robertem Gwiazdowskim pt. ,,Podatki mają konsekwencje". Spotkanie odbędzie się 27 marca 2017 o godzinie 17:00 na auli Wydziału Prawa.

Profesor Robert Gwiazdowski jest prawnikiem, z zawodu adwokatem, aktywnym komentatorem gospodarczym, ekspertem w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha. Przez wielu nazywany jest internetowym guru ekonomicznym. W prostych słowach umie wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe meandry prawa gospodarczego, co jest jednym z wielu elementów składających się na fenomen tej postaci. 

Na spotkaniu z profesorem dowiemy się między innymi o tym, jakie konsekwencje mają nakładane przez państwo podatki, i jak system podatkowy kształtuje rzeczywistość obywateli, a także rzeczywistość polityczną.

Zapraszamy wszystkich serdecznie, również osoby spoza wydziału i uniwersytetu! 27 marca 2017 będziecie mieć wyjątkową okazję na spotkanie z prawdziwą gwiazdą polskiej ekonomii!