Prestiżowy program Executive MBA na Uniwersytecie w Białymstoku

Data wydarzenia 18-09-2019

Za kilka tygodni na Uniwersytecie w Białymstoku rozpocznie się realizacja programu Executive Master of Business Administration. Uczelnia organizuje go wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów (GFKM). Ze strony UwB program będzie wdrażany przez nowo tworzony Instytut Zarządzania UwB.

Umowa o współorganizacji programu pomiędzy Uniwersytetem w Białymstoku a Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów została podpisana dziś (18 września) w siedzibie Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB. Z ramienia uczelni podpisał ją rektor – prof. Robert Ciborowski. Fundację reprezentował członek jej zarządu - Lucjan Śledź.

Tuż po ceremonii podpisania umowy odbył się wykład otwarty pt. „Zaawansowane metody oceny ryzyka związanego z realizacją projektu inwestycyjnego”. Wygłosił go Lucjan Śledź – ekspert-praktyk w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego oraz oceny finansowej projektów inwestycyjnych, jeden z prowadzących zajęcia w ramach uruchamianego programu Executive MBA.

Executive MBA to prestiżowy, interdyscyplinarny program przeznaczony dla właścicieli firm i kadry menedżerskiej. Obejmuje 4 semestry zajęć.  Jego uczestnicy będą mogli zdobyć i pogłębić kompetencje w zakresie zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, takich jak kierowanie zespołem, wystąpienia publiczne czy negocjacje biznesowe.

GFKM posiada międzynarodową akredytację CEEMAN IQA. Program Executive MBA GFKM należy do Klasy Mistrzowskiej ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Instytucją walidującą program jest Porto Business School (PBS), która jest częścią Uniwersytetu Porto – największej instytucji edukacyjnej i badawczej w Portugalii.

Rekrutacja do Executive MBA w Białymstoku potrwa do 30 września 2019 r. Rozpoczęcie zajęć planowane jest w ostatni weekend października.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej GFKM.