Promujemy się perspektywicznie

Data wydarzenia 22-09-2016

Uniwersytet w Białymstoku promuje się na targach Perspektyw - najpierw w Białymstoku, potem w Olsztynie i Lublinie. We wrześniu odwiedzi jeszcze Gdańsk.

Uniwersytet w Białymstoku bierze udział w Salonach Maturzystów, organizowanych przez wydawnictwo Perspektywy w ramach projektu „Studiuj w Białymstoku”. Promuje się wspólnie z Politechniką Białostocką, Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku i miastem Białystok.

20 i 21 września uczestniczył w Lubelskim Salonie Maturzystów. Uniwersytet Przyrodniczy, gdzie obywały się tragi odwiedziło ponad 5 tysięcy uczniów ostatnich klas liceów i techników Lubelszczyzny. Oferta Uniwersytetu w Białymstoku była szczególnie popularna  wśród uczniów pochodzących spoza Lublina, m.in. z okolic Białej Podlaskiej, Łosic, Radzynia Podlaskiego. 9 września Uniwersytet prezentował się na targach w Olsztynie. Można już mówić o „efekcie kampusu”, bowiem wiele osób było zainteresowanych studiowaniem w nowym obiekcie akademickim przy ul. Ciołkowskiego, właśnie ze względu na znakomite warunki jakie mają tam zapewnione kandydaci.

29 i 30 września Dział Promocji i Uniwersyteckie Centrum Rekrutacji zaprezentuje ofertę UwB w Gdańsku.