Science Battle – Coral edition

Data wydarzenia 17-11-2015

Zmierz się z realnymi problemami biznesowymi i podejmij wyzwanie, które może być początkiem Twojej kariery zawodowej!

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz firma CORAL W. Perkowski, J. Perkowski sp. j. organizują projekt „Science Battle”. Jest to konkurs skierowany do absolwentów szkół wyższych oraz do studentów II stopnia oraz ostatniego roku I stopnia na kierunkach: elektrotechnika, energetyka, zarządzanie, ekonomia, marketing, informatyka lub innego kierunku technicznego. Będą oni pracować nad "wyzwaniem" w kilkuosobowych grupach rywalizując z pozostałymi o wypracowanie najlepszego rozwiązania. Nad przebiegiem prac grupy będą czuwać mentorzy – eksperci z firmy CORAL.

Zadanie projektowe polega na zbudowaniu modelu sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznej. Każdy z uczestników odbędzie szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Dodatkowo do wygrania są 3-miesięczne płatne staże w firmie CORAL, a także możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności, pomocnych przy znalezieniu pracy po studiach.

Po sformowaniu się grup roboczych zostanie ustalony dokładny harmonogram spotkań. Będą się one odbywać w Transferowni – przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego lub na terenie firmy Coral. Wszystkie niezbędne materiały do pracy zapewniają Organizatorzy.

 

Zgłoszenie przyjmowane są od 16 do 30 listopada br.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na stronie: bpnt.bialystok.pl/science-battle