Trwa rekrutacja do VI edycji Letniej Szkoły Porównawczego Prawa Amerykańskiego i Europejskiego we współpracy z Michigan State University

Data wydarzenia 25-04-2016

W dniu 29 maja 2016 na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku ruszy VI edycja anglojęzycznej Letniej Szkoły Porównawczego Prawa Amerykańskiego i Europejskiego, opartej na umowie podpisanej z Wydziałem Prawa Michigan State University, College of Law w Stanach Zjednoczonych.

Program uzyskał akredytację American Bar Association, Section of Legal Education and Admission to the Bar. W tym roku po raz czwarty w programie wezmą udział studenci amerykańscy.

Każdy uczestnik otrzyma specjalny amerykański certyfikat wydany przez Michigan State University, College of Law oraz dyplom Wydziału Prawa UwB potwierdzający udział w Szkole i zaliczenie przedmiotów oferowanych w ramach programu.

Zajęcia w języku angielskim dla grupy około 20 studentów polskich i 20 studentów amerykańskich odbywają się od poniedziałku do piątku przez kolejne cztery tygodnie, a prowadzone będą zarówno przez amerykańskich jak i polskich wykładowców. Każdy przedmiot obejmuje 15 godzin wykładowych i dotyczy prawa amerykańskiego lub prawa europejskiego. Wymagany jest aktywny udział studentów w zajęciach.

Więcej informacji: (pobierz)
Plakat: (pobierz)