Uniwersytecka oferta na targach edukacyjnych

Data wydarzenia 24-03-2017
Oferta edukacyjna Uniwersytetu w Białymstoku została zaprezentowana w tym tygodniu na targach edukacyjnych w Giżycku - i we Lwowie, w rymach kampanii "Study in Poland". Na Ukrainie nasze propozycje zostały wysoko ocenione przez organizatorów - otrzymaliśmy specjalny certyfikat, który odebrał dr Jarosław Matwiejuk, pełnomocnik rektora UwB ds. współpracy z uniwerystetami Europy Wschodniej. 

Podczas targów w Giżycku ofertą Uniwersytetu w Białymstoku interesowały się setki licealistów. Bardzo wiele pytań dotyczyło możliwości studiowania na naszych wydziałach nauk matematyczno-przyrodniczych, a więc na nowym kampusie UwB. Atrakcyjność kampusu pokazywaliśmy również, prezentując najnowszy film promocyjny w konwencji mannequin challenge. Tradycyjnie już dużo pytań dotyczyło Wydziału Prawa, który regularnie uzyskuje najwyższe noty w ogólnopolskich rankingach wydziałów kształcących w dziedzinie nauk prawniczych i jest bardzo atrakcyjny dla licealistów z całego kraju.

Zapraszamy na stoisko UwB na kolejnych targach edukacyjnych: 28 marca - w Kolnie, 30 marca - w Siedlcach, 31 marca - w Zespole Szkół Ekonomicznych w Białymstoku, 3 kwietnia - w Grajewie i 21 kwietnia - w Augustowie. W kwietniu spotkamy się też po raz kolejny z uczniami z Ukrainy podczas targów w Kijowie.