UwB zaprasza na Targi Pracy i Praktyk – wiosna 2022

Ciekawe oferty, informacje o rozwoju kariery z pierwszej ręki, możliwość rozmowy z przedstawicielami instytucji rynku pracy. To wszystko czeka na studentów i absolwentów uczelni oraz wszystkich chętnych podczas Targów Pracy i Praktyk 2022. Targi odbędą się 17 maja 2022 r. (wtorek) na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku (ul. Warszawska 63). Organizuje je Biuro Karier UwB.

Od godz. 10:00 do 14.00 zainteresowani będą mogli odwiedzić ponad 25 stanowisk pracodawców oraz instytucji rynku pracy z naszego regionu. Na targach obecni będą przedstawiciele firm z branży usług, nowych technologii, finansów, produkcji i handlu, edukacji, a także administracji publicznej. Pracodawcy będą szukali nie tylko studentów do praktyk, ale także będą prezentowali oferty, z których będą mogły skorzystać osoby, które są w trakcie studiów.

- Pracodawcy będą prezentować ciekawe oferty pracy oraz praktyk, które mogą stać się początkiem kariery zawodowej. W związku z ogromnym zainteresowaniem targami na jesieni, zdecydowaliśmy się na edycję wiosenną. Podczas niej będzie można znaleźć nie tylko pracę stałą, ale też dorywczą,  propozycje praktyk letnich, jak również informacje dotyczące rynku pracy – mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier UwB. – Ponadto na naszym profilu fejsbukowym (https://www.facebook.com/biurokarieruwb) codziennie będziemy prezentować sylwetki wybranych pracodawców, którzy będą poszukiwali osób do pracy.