Wielki Test Języka Angielskiego

Data wydarzenia 14-11-2016

W niedzielę, 20 listopada, w Białymstoku - Wielki Test Języka Angielskiego. Każdy może wziąć w nim udział. Test odbędzie się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, o godzinie 11 przy ul. Wiejskiej 45 D.

Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, skierowane do wszystkich osób, które pragną sprawdzić swój poziom zaawansowania w nauce języka angielskiego. 20 listopada 2016 r. odbędzie się czwarta edycja Testu. Jednego dnia mieszkańcy prawie 60 polskich miast piszą przygotowany przez ETS Global test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Test ma trzy warianty: test dla dzieci w wieku 8-12 lat, 13-17 lat oraz dla osób 18+. Warto dodać, że podczas dotychczasowych trzech edycji, Wielki Test Języka Angielskiego napisało 18 i pół tysiąca Polaków w 102 miastach. Udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego jest bezpłatny.

 

Chętni do napisania testu powinni zarejestrować się i utworzyć konto na stronie politechnikabialostocka.znaangielski.pl, do północy 18 listopada. Po napisaniu testu, tylko do swojej wiadomości, uczestnicy otrzymają informację o osiągniętym wyniku. Na stronie można także zapoznać się z regulaminem WTJA.

 

Więcej info:

http://pb.edu.pl/blog/2016/11/07/dolacz-wielkiego-testu-jezyka-angielskiego/