Wirtualne Targi Pracy 2020 czas zacząć!

Data wydarzenia 20-10-2020

Już dziś 20 października na Uniwersytecie w Białymstoku rozpoczynają się Wirtualne Targi Pracy. To tutaj studenci i absolwenci naszej uczelni będą mogli spotkać się z pracodawcami, a także poznać instytucje rynku pracy. Ciekawych ofert pracy też nie zabraknie. Zapraszamy na wizytę online, także na Facebooku.

Targi Pracy na Uniwersytecie w Białymstoku to już tradycja. Od kilkunastu lat organizuje je Biuro Karier UwB. Targi zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością. Przyciągały dużą liczbę pracodawców i jeszcze większą studentów oraz absolwentów, którzy, przeglądając oferty pracy, mieli szansę wybrać swoją przyszłą ścieżkę kariery.

- Obecna sytuacja związana z epidemią uniemożliwiła nam zorganizowanie Targów Pracy w formie tradycyjnej. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z tak ważnego wydarzenia. Pracodawcy nadal szukają odpowiednich pracowników, a studenci wymarzonej pracy. Dlatego zdecydowaliśmy się na organizację Wirtualnych Targów Pracy – mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier.

Wezmą w nich udział m.in. prywatni pracodawcy, którzy przedstawią swoje firmy i oferty pracy, czyli jakich pracowników obecnie poszukują. A może praca w mundurze? Takie oferty też będą, ponieważ na targach pojawią się przedstawiciele służb mundurowych.

Nie zabraknie także instytucji wspierających rynek pracy (PUP, WUP, Zielona Linia). Ich przedstawiciele przypomną, na co może liczyć osoba stawiająca pierwsze kroki na rynku.

- Wszyscy pracodawcy zaprezentują się za pomocą krótkich filmików, które będziemy udostępniać przez tydzień na Facebooku Biura Karier – dodaje Marcelina Wojno.

Biuro Karier działa na UwB już 20 lat. Zostało powołane, aby pomagać i wspierać studentów oraz absolwentów na rynku pracy. Kontaktować można się z nim telefonicznie, mailowo (tel. 85 745 70 79, mail: ac-bk@uwb.edu.pl)  lub przez portal społecznościowy (facebook.com/biurokarieruwb). 


Warto odwiedzać stronę Biura Karier UwB, zwłaszcza zakładkę Aktualności i katalog ogłoszeń, gdzie publikowane są konkretne oferty pracy w czterech kategoriach:

W razie pytań zaparszamy do kontaktu indywidualnego.


Zobacz co przygotowali partnerzy wydarzenia:


 

CERI International Sp. z o.o.


 

Pronar Sp. z o.o.


 

Brand Distribution Group


 

ZIELONA LINIA - Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia


 

Wojewódzki Urząd Pracy


 

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku


 

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku


 

Komenda Miejska Policji w Białymstoku