Granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w Horyzoncie 2020 – ostatnie rozdanie

W związku z ostatnim już naborem wniosków na stypendia indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w ramach programu Horyzont 2020, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie online „Granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w Horyzoncie 2020 – ostatnie rozdanie”.

Podczas spotkania poinformujemy o wszelkich warunkach formalnych dot. aplikowania i uczestnictwa w ostatnim konkursie na stypendia indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie oraz omówimy praktyczne aspekty realizacji grantu.

Zostaną omówione m.in.:

  • Zasady konkursu i struktura wniosku;
  • Praktyczne wskazówki dotyczące pisania wniosku.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych, którzy posiadają co najmniej 4-letni dorobek badawczy lub stopień doktora, a także osoby reprezentujące instytucje naukowe, które są zainteresowane przyjęciem zagranicznych badaczy.

Spotkanie on-line odbędzie się 8 czerwca 2020 r. (poniedziałek), w godz. 10:00-12:00.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu platformy TEAMS.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejszą rejestrację mailową: a.weglarz@uwb.edu.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednak przez wzgląd na aspekty techniczne, liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 30 osób). Zgłoszenia przyjmujemy do 5 czerwca br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela Aldona Węglarz (e-mail: a.weglarz@uwb.edu.pl).