Warsztaty poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Data wydarzenia 10-05-2017
19 MAJA 2017r. (piątek) BDN PAN organizuje warsztaty „Krok po kroku" poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Warsztaty odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz. 9:30-15:30. Najbliższa edycja będzie skierowana do naukowców reprezentujących NAUKI ŚCISŁE I PRZYRODNICZE (PANELE PE I LS).

Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z tworzeniem wniosku projektowego ERC.
Podczas całodziennego spotkania przekazane zostaną informacje m.in. odnośnie oceny dorobku naukowego i CV naukowca,  przygotowania dobrego abstraktu, szczegóły dotyczące ustalania kosztów badań i tworzenia budżetu, dokumentacji oficjalnej i poradnikowej, spraw etycznych i wielu innych kwestii.

Warsztaty obejmą część teoretyczną - prezentacyjną, a także szereg ćwiczeń, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane na tydzień przed warsztatami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.