Wykład otwarty „Zaawansowane metody oceny ryzyka związanego z realizacją projektu inwestycyjnego” na Wydziale Ekonomii i Zarządzania

Data wydarzenia 18-09-2019

Wydział Ekonomii i Zarządzania zaprasza na wykład otwarty pt. „Zaawansowane metody oceny ryzyka związanego z realizacją projektu inwestycyjnego”, który wygłosi Lucjan Śledź – wybitny ekspert-praktyk prowadzący zajęcia w ramach uruchamianego od tego roku Programu Executive MBA.

Termin: 18 września 2019 r., godz. 12:00

Miejsce: Wydział Ekonomii i Zarządzania, ul. Warszawska 63, sala 201

Wykład zostanie poprzedzony oficjalnym podpisaniem umowy o współorganizacji Programu Executive MBA pomiędzy Uniwersytetem w Białymstoku a Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów (GFKM). Ze strony Uniwersytetu w Białymstoku, w ramach jego nowej struktury, Program będzie wdrażany przez nowo tworzony Instytut Zarządzania UwB. Spotkanie będzie też okazją do przekazania podstawowych informacji o programie Executive Master of Business Administration (Program).

 Program przeznaczony jest dla menedżerów, przedsiębiorców oraz właścicieli firm oczekujących znacznego rozwoju praktycznych kompetencji kierowniczych i zwiększenia skuteczności zarządzania. Program Executive MBA Białystok to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich.

Informacje o Programie dostępne są na stronie internetowej GFKM. Ewentualne pytania dotyczące Programu Executive MBA w Białymstoku prosimy kierować do Magdaleny Witkowskiej - Koordynatorki Programu Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów  - m.witkowska@gfkm.pl.