Plan zajęć w roku akademickim 2018/2019 semestr letni

 

 

godzina/dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

8.00 – 9.30

8.30-10.00

Pedagogika Gr. 1
mgr Milczunas Marcin

 

Pedagogika Gr. 4
mgr Mońko Przemysław

 

Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna Gr. 1
mgr Karolina Sahakyan

 

Kulturoznawstwo Gr. 1
mgr Milczunas Marcin

 

Kulturoznawstwo Gr. 1
mgr Izabela Dembińska

 

Kryminologia
mgr Mońko Przemysław

 

 Chemia Gr. 1
mgr Milczunas Marcin

 

Chemia Gr. 2
mgr Mońko Przemysław

 

Bezpieczeństwo Narodowe
mgr Błachno Wojciech

 

Ekonomia  Gr. 1
mgr Milczunas Marcin

 

Ekonomia  Gr. 2 
mgr Karolina Sahakyan

 

Informatyka Gr. 1
mgr Słoma Marcin

 

Filologia Angielska Gr. 1
mgr Stefanowicz Maciej 

 

Filologia Angielska Gr. 2
mgr Izabela Dembińska

 

Język Francuski z Hiszpańskim (lato)
mgr Mońko Przemysław

2

9.30 – 11.00

10.15-11.45

Pedagogika Gr. 2
mgr Milczunas Marcin

 

Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna Gr. 2
mgr Słoma Marcin

 

 Praca Przedszkolna i Wczesnoszkolna Gr. 3
mgr Karolina Sahakyan

 

Socjologia Gr. 1
mgr Izabela Dembińska

 

Socjologia Gr. 2
mgr Milczunas Marcin

 

 

Prawo Gr. 1
mgr Mońko Przemysław

 

Ekonomia Gr. 3
mgr Słoma Marcin

 

 Ekonomia  Gr. 4 
mgr Karolina Sahakyan

 

 

 

 

Filologia Angielska z Rosyjskim
mgr Stefanowicz Maciej 

 

Filologia Angielska z Niemieckim
mgr Izabela Dembińska

 

 

 

 

3

11.00 -12.30

 

 

 

-

 

Prawo Gr. 5
mgr Stefanowicz Maciej

 

 

Prawo Gr. 7
mgr Błachno Wojciech

 

 

Ekonomia Gr. 5
mgr Słoma Marcin

 

 

Filologia Angielska z Hiszpańskim
mgr Karolina Sahakyan

 

Język Francuski stosowany z Hiszpańskim
mgr Mońko Przemysław

4

12.30 – 14.00

12.00-13.30

Pedagogika Gr. 3
mgr Stefanowicz Maciej

 

Pedagogika Specjalna
mgr Izabela Dembińska

 

Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna Gr. 4
mgr Słoma Marcin

 

Ekobiznes Gr. 1
mgr Stefanowicz Maciej

 

Ekobiznes Gr. 2
mgr Karolina Sahakyan

 

Prawo Gr. 4
mgr Błachno Wojciech

 

Prawo Gr. 3
mgr Stefanowicz Maciej

 

Informatyka i ekonometria
mgr Karolina Sahakyan

 

Ekonomia Gr. 6
mgr Stefanowicz Maciej

 

MSG
mgr Izabela Dembińska

 

 

 

Filologia Francuska
mgr Karolina Sahakyan

 

Język Francuski z Angielskim mgr Błachno Wojciech

5

14.00 – 15.30

13.45-15.15

Praca Socjalna
mgr Izabela Dembińska

 

Biologia Gr. 1
mgr Stefanowicz Maciej

 

Biologia Gr. 2
mgr Karolina Sahakyan

 

Prawo Gr. 2
mgr Błachno Wojciech

 

Prawo Gr. 6
mgr Stefanowicz Maciej

 

Informatyka Gr. 2
mgr Karolina Sahakyan

 

 

Ekonomiczno -prawny Gr.1
mgr Stefanowicz Maciej

 

Ekonomiczno -prawny Gr.2
mgr Izabela Dembińska

 

Informatyka Gr. 3
mgr Mońko Przemysław

 

Fizyka Gr. 1 (lato)
mgr Słoma Marcin

 

Filozofia i Etyka
mgr Błachno Wojciech

 

6

15.30 – 17.00


Filologia Polska Gr. 1
mgr Błachno Wojciech

 

Filologia Polska Gr. 2
mgr Mońko Przemysław

 

 Filologia Polska Gr. 3 
mgr Izabela Dembińska

 

Filologia Rosyjska Gr. 1
mgr Słoma Marcin

 

 Filologia Rosyjska  Gr. 2
mgr Milczunas Marcin

 

Filologia Rosyjska  Gr. 3 (biznes)
mgr Karolina Sahakyan

 

Ochrona Środowiska Gr. 1
mgr Słoma Marcin

 

Ochrona Środowiska Gr. 2
mgr Mońko Przemysław

 

Studia Wschodnie
mgr Izabela Dembińska

 

 Zarządzanie Gr.1
mgr Izabela Dembińska

 

Zarządzanie Gr.2
mgr Stefanowicz Maciej

 

Administracja
mgr Mońko Przemysław

 

Historia  Gr. 1
mgr Milczunas Marcin

 

Historia Gr. 2
mgr Słoma Marcin

 

 

7

17.00-18.30

 

Matematyka
mgr Milczunas Marcin

 

 

 

Kognitywistyka Gr. 1
mgr Mońko Przemysław

 

Kognitywistyka Gr. 2
mgr Słoma Marcin

 

Stosunki Międzynarodowe Gr. 1
mgr Izabela Dembińska

 

Stosunki Międzynarodowe Gr. 2
mgr Słoma Marcin  

 

Stosunki Międzynarodowe Gr. 3
mgr Mońko Przemysław

 

 

 

 

-

 

 

 

 

-