Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana Futsal

Zakończyły się rozgrywki Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Futsalu mężczyzn. Drużyna reprezentująca naszą uczelnię po rozegraniu czterech meczy uplasowała się na trzecim miejscu. Wygraliśmy spotkania z Medycznym Uniwersytetem Białystok oraz z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku, natomiast po zaciętej walce przegraliśmy z drużyną Politechniki Białystok oraz Wyższą Szkołą Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Trzecie miejsce daje nam jednak awans do Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu, które odbędą się w Łodzi na przełomie stycznia i lutego. Gratulujemy piłkarzom, których gra z meczu na mecz była coraz lepsza. Miejmy nadzieję że przełoży się to na dobry wynik w półfinale AMP. Życzymy powodzenia.