Biuro Karier
Aktualności

Targi Pracy

Ciekawe oferty, informacje o rozwoju kariery z pierwszej ręki, możliwość rozmowy  przedstawicielami instytucji rynku pracy. To wszystko czeka na studentów i absolwentów uczelni oraz wszystkich chętnych podczas Targów Pracy 2022. Targi odbędą się 26 października 2022 r. (środa) na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku (ul. Warszawska 63). Organizuje je Biuro Karier UwB.

 Od godz. 10:00 do 13:30 zainteresowani będą mogli odwiedzić  ok. 20 stanowisk pracodawców oraz instytucji rynku pracy z naszego regionu. Na targach obecni będą przedstawiciele firm z branży usług, nowych technologii, finansów, produkcji i handlu, edukacji, a także administracji publicznej. Nie zabranie również instytucji, które organizują bezpłatne certyfikowane szkolenia. Dzięki nim studenci oraz absolwenci mogą zdobyć nowe kwalifikacje oraz umiejętności. Mogą również poszerzyć swoje kwalifikacje by stać się bardziej konkurencyjnym pracownikiem.

 Pracodawcy będą szukali nie tylko studentów do praktyk, ale także będą prezentowali oferty, z których będą mogły skorzystać osoby, które są w trakcie studiów.

 - Pracodawcy będą prezentować ciekawe oferty pracy oraz praktyk, które mogą stać się początkiem kariery zawodowej. W związku z ogromnym zainteresowaniem targami na wiosną tego roku, zdecydowaliśmy się na edycję jesienną. 26 października będziemy mogli znaleźć nie tylko pracę stałą, ale też dorywczą oraz propozycje praktyk oraz szkoleń. Pojawią się też stoiska z informacjami dotyczącymi rynku pracy – mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier UwB.

Ponadto na naszym profilu fejsbukowym (https://www.facebook.com/biurokarieruwb) codziennie będziemy prezentować sylwetki wybranych pracodawców, którzy będą poszukiwali osób do pracy.