Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                      Kierownik Zespołu Lektorów  Języka Angielskiego  

mgr Adam Kubas

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=66757

a.kubas@uwb.edu.pl

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

 

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13576

h.bieluk@uwb.edu.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=40427

adzieciol-pedich@uwb.edu.pl

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6597

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13720

a.gorska@uwb.edu.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=72400

a.hlebowicz@uwb.edu.pl

mgr Małgorzata Januszko

 

 

konsultacje/https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6578

m.januszko@uwb.edu.pl

mgr Barbara Rudziak 

 

konsultacje: https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=40425

b.rudziak@uwb.edu.pl

mgr Iwona Kubas

 

konsultacje :https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13844

 i.kubas@uwb.edu.pl

mgr Anna Kuzia 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6625

a.kuzia@uwb.edu.pl

mgr Marzena Lubaszewska

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6450

 m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

 

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6596

a.markowska@uwb.edu.pl

mgr Bożena Miśkiewicz

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13929 

 

b.miskiewicz@uwb.edu.pl  

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35700

 p.stec@uwb.edu.pl

mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

 

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6585

 jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=67015

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=14199

ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=50260 

 e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=14018

juliapp@uwb.edu.pl                                                                

mgr Paulina Nalewajko

 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=63664

 * w sprawach pilnych :

p.nalewajko@uwb.edu.pl