Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                      Kierownik Zespołu Lektorów  Języka Angielskiego  

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

poniedziałek godz.11,45-12,30

Budynek Rektoratu /s.119

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

wtorek godz.13,15-14 Budynek Rektoratu p.119

h.bieluk@uwb.edu.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

adzieciol-pedich@uwb.edu.pl

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga 

wtorek godz.15,15-16 WNOE s.C.1.6 

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

 a.gorska@uwb.edu.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

 a.hlebowicz@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

poniedziałek godz.12,15-13 Budynek Rektoratu p.119  

m.januszko@uwb.edu.pl

Uwaga!Dnia 4.11.2019 konsultacje Nie odbedą się !

mgr Barbara Rudziak (Kaliszewicz )

poniedziałek godz.12,45-13,30  Budynek Rektoratu p.119 

b.rudziak@uwb.edu.pl

mgr Iwona Kubas

wtorek godz.11,30-12,15 Budynek Rektoratu p.119  

 i.kubas@uwb.edu.pl

mgr Anna Kuzia 

piątek godz.9,45-10,30 Kampus Biologia s.3039 

a.kuzia@uwb.edu.pl

mgr Marzena Lubaszewska

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6450

 m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

piątek godz.11,30-11,45 i godz.13,15-13,45 

 Kampus  Chemia s.2002 

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

b.miskiewicz@uwb.edu.pl 

 

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

 p.stec@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

terminy  https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

piątek godz.14,45-15,30 ul. Pl.NZS s.108

 jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

wtorek godz.11,45-12,30 Kampus Matematyki 

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

czwartek godz.13,15-14 Budynek Rektoratu p.120 

ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

poniedziałek godz.11,30-12,15 Kampus Matematyka s.3041 

 e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

poniedziałek godz.10,15-11 Budynek Rektoratu p.119

juliapp@uwb.edu.pl                                                                        

mgr Paulina Nalewajko

 * w sprawach pilnych :

p.nalewajko@uwb.edu.pl

mgr Maximian Schmidt 

*w sprawach pilnych:

m.schmidt@uwb.edu.pl