Zespół Lektorów Języka Angielskiego

                                      Kierownik Zespołu Lektorów  Języka Angielskiego  

mgr Adam Kubas

a.kubas@uwb.edu.pl

konsultacje w sesji zimowej :

Środa 5.02 godz.9:00-9:45
Czwartek 13.02 godz.9:00-9:45 ul. Świerkowa 20B

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=66757

                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

                                                          PRACOWNICY

imię i nazwisko

konsultacje

dr Halina Bieluk

konsultacje w sesji:

5.02.20 godz. 8.15-9.00 

10.02.20 godz.9.00-9.45 Pl. NZS 1 s. 125

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13576

h.bieluk@uwb.edu.pl

dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich 

 

konsultacje w sesji :

4.02. 2020r wtorek 10.00-11.30 ul. Liniarskiego, sala 7A

11.02.2020r wtorek 10.00-11.30 ul. Liniarskiego, sala 7A

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=40427

adzieciol-pedich@uwb.edu.pl

mgr Wiesława Gierłachowska-Bałdyga 

konsultacje w sesji  :

wtorek godz.15.00- 15.45 W.Nauk o Edukacji, ul.Świerkowa 20 s. C -1.6

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6597

w.gielachowska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Górska

konsultacje w sesji :

wtorek 4.02 i 11.02 godz 10.15 - 11.00 sala 3041 Instytut Informatyki (kampus)

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13720

a.gorska@uwb.edu.pl

mgr Anna Hlebowicz-Kozioł

 

konsultacje w sesji:

środa 5.02 godz 9-9.45 

poniedziałek godz.10.02 godz 9-9.45  Kampus Informatyka s.3041

a.hlebowicz@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Januszko

 

konsultacje w sesji:

czwartek 13.02 godz. 9:00-10:00, ul. Świerkowa 20B p.119

konsultacje/https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6578

m.januszko@uwb.edu.pl

mgr Barbara Rudziak 

konsultacje w sesji :

poniedziałek godz. 12.45-13.30 ul.Świerkowa 20B p.119.

konsultacje: https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=40425

b.rudziak@uwb.edu.pl

mgr Iwona Kubas

konsultacje w sesji  :

5.02.2020 (środa), 9.00-9.30, s. 118, Świerkowa 20B (Rektorat)
15.02.2020 (sobota),  15.15-16.15, s. 6A, Świerkowa 20  W N o E

konsultacje :https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13844

 i.kubas@uwb.edu.pl

mgr Anna Kuzia 

konsultacje w sesji :

czwartek 6.02,13.02 godz.9.00-9.45 Kampus Wydz.Biologii, s.2041

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6625

a.kuzia@uwb.edu.pl

mgr Marzena Lubaszewska

konsultacje w sesji :

5.02, godz. 11.15-12.00, sala 119, ul. Swierkowa 20b

13.02, godz. 09.45-10.30, sala 119, ul. Swierkowa 20b

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6450

 m.lubaszewska@uwb.edu.pl

mgr Agnieszka Markowska

konsultacje  w sesji :

6.02 11.45-12.30 KICH sala 2006
14.02 16.00-16.45 KICH sala 2006

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6596

a.markowska@uwb.edu.pl

 mgr Bożena Miśkiewicz

 

konsultacje w sesji:

5.02 - środa godz.8:00-9:30 Wydział Prawa s.310 Mickiewicza

b.miskiewicz@uwb.edu.pl  

mgr Paulina Pawłowska-Stec 

konsultacje  w sesji :

wtorek 4.02 godz. 10- 10:45 WEIF ul.Warszawska 63 s.132
środa 12.02 godz.10-10:45 SPNJO, Świerkowa 20B, s.119 

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35700

 p.stec@uwb.edu.pl

 mgr Małgorzata Penza - Szachowicz 

 

konsultacje w sesji :

1.02 sobota godz. 8:00-8:45 s. B125 ul. Świerkowa 20 Budynek Pedagogiki

8.02 sobota godz.15:15-16:00 s.214 ul. Mickiewicza 1 W.Prawa

11.02 wtorek godz.15:30-16:15 s.119 (lub 118) ul.Świerkowa 20 B  Budynek Rektoratu UwB

18.02 wtorek godz.15:30-16:15 s.119 (lub 118) ul.Świerkowa 20 B  Budynek Rektoratu UwB

25.02 wtorek godz.15:30-16:15 s.119 (lub 118) ul.Świerkowa 20 B Budynek Rektoratu UwB

 https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=35726

m.szachowicz@uwb.edu.pl

mgr Joanna Waluk

 

konsultacje w sesji :

6 lutego godz. 8.15 - 9.00 Plac NZS1 s. 125
10 lutego godz. 9.00 - 9.45 Plac NZS1 s. 108

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6585

 jwaluk@uwb.edu.pl

mgr Joanna Wildowicz

 

konsultacje w sesji :

7.02.20 godz. 13:00- 13:45, p. 23, ul. Liniarskiego Wydział Filologiczny

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=67015

j.wildowicz@uwb.edu.pl

mgr Ewa Wyszczelska

konsultacje w sesji :

wtorek 11.02 godz.8:00-8:45 ul.Świerkowa 20B p.119

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=14199

ewao@uwb.edu.pl

dr Emilia Zajkowska

 

konsultacji w sesji:

wtorek   godz. 10-10,45 Kampus Matematyka s.3041 

e.zajkowska@uwb.edu.pl

mgr Julia Żylińska

konsultacje w sesji :

środa, 05.02, 14.00-14.45, s. 119, SPNJO
piątek, 07.02, 9.00-9.45, s. 119, SPNJO

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=14018

juliapp@uwb.edu.pl                                                                    

mgr Paulina Nalewajko

konsultacje w sesji:

15.02 sobota godz.10:15-11 W.NoE ul.Świerkowa 20 s.A 105

 * w sprawach pilnych :

p.nalewajko@uwb.edu.pl

mgr Maximian Schmidt 

*w sprawach pilnych:

m.schmidt@uwb.edu.pl