Kierownik 

  Zespół Lektorów Języka Niemieckiego,Języków Romańskich i Języka Rosyjskiego                                                         

mgr Alina Pawłowska alina.pawlowska@uwb.edu.pl

 

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13986

 

                           

 

                                         tel. (085) 745-70-85 tylko w godz. dyżuru w SPNJO

 

 

PRACOWNICY

               imię i nazwisko

                                 konsultacje

mgr Agnieszka Bartnicka

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=66375

a.bartnicka@uwb.edu.pl 

mgr Jerzy Koniecko

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=72112&sessio

j.koniecko@uwb.edu.pl

mgr Anna Kulik

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=17018

a.kulik@uwb.edu.pl

mgr Ewa Parfieniuk

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=60871

e.parfieniuk@uwb.edu.pl

mgr Barbara Poskrobko

 

konsultacje:
https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=86076
barbara.poskrobko@uwb.edu.pl 

mgr Urszula Tylicka 

konsultacje:

https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=14160

ulatyl@uwb.edu.pl

mgr Dorota Żmudzka

 

konsultacje:
https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=6580
d.zmudzka@uwb.edu.pl
Lektorat Języka Rosysjkiego kontakt/konsultacje
dr D.Kosior *w sprawach pilnych :
d.kosior@uwb.edu.pl
dr G.Kvantaliani

konsultacje w sesji zimowej :
10 lutego (poniedziałek) godz. 11.00 - 12.00 Budynek Rektoratu p.119

konsultacji w sesji poprawkowej semestru zimowego:
17.02.2020 (poniedziałek) godz. 11.00 - 12.00 Budynek Rektoratu p.119

*w sprawach pilnych:
g.kvantaliani@uwb.edu.pl

   
Lektorat Języka Niemieckiego kontak
mgr M.Garbaczewska

*w sprawach pilnych:

m.garbaczewska@uwb.edu.pl

dr M.Techmańska

*w sprawach pilnych :

m.techmanska@uwb.edu.pl