7 studentów Uniwersytetu w Białymstoku z ministerialnymi stypendiami

21.12.2015

7 studentów Uniwersytetu w Białymstoku otrzymało Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w roku akademickim 2015/2016 za wybitne osiągnięcia.

Czworo z nich - Karolina Góralczyk, Łukasz Kierznowski, Ewa Stankiewicz oraz Wojciech Zoń – to studenci prawa. Dwoje - Monika Kozłowska i Marcin Mironowicz – studiuje historię. Stypendium przyznane zostało także Izabeli Wawreniuk, studentce matematyki.

W sumie nagrodzono 744 studentów z całej Polski. Stypendium wynosi 15 tys. zł.