„Otwórz przed sobą świat – od Erasmusa do Włóczykija”

14.02.2018

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza studentów rozważających udział w Programie Erasmus+ na fascynujące spotkanie z podróżnikiem Ryszardem Jakubowskim – absolwentem Wydziału Prawa, włóczykijem i powsinogą.

Ryszard Jakubowski ma za sobą kilka wypraw autostopowych m.in. do Turcji, Gruzji i Armenii. Oprócz tego mniejsze i większe wypady na Bałkany. W 2017 r. z pomocą kajaka „Ildefąsa” i roweru „Krzesimira” płynął, jechał i szedł dookoła kraju Wielkim Szlakiem Polskim.

Spotkanie pt. „Otwórz przed sobą świat – od Erasmusa do Włóczykija” odbędzie się w dniu 21 lutego 2018 r. o godz. 14:00 w sali 216 (Wydział Prawa UwB)